Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської міської ради

   





Накази по руху учнів

Наказ № 208 від 21.06.2018 року про випуск учнів 11, 12 класів зі школи 

 

Наказ №209 від 21.06.2018 року  про нагородження випускників школи 

 

Наказ №194 від 08.06.2018 року "Про закінчення навчального року учнями 9 класів 

 

Наказ №173 від 25. 05. 2018 року  "Про переведення учнів 1-8, 10 класів, 10, 11 класів заочної форми навчання  

 

 

 

Наказ №2 від 01.09.2017 року

«Про зарахування учнів до 1-го класу»

 

1-А клас

 

1

Бойко Артем Миколайович

2

Боровик Богдан Олегович

3

Булгак Сергій Юрійович

4

Бут Ірина Сергіївна

5

Волошина Вероніка Валеріївна

6

Глаз’єва Дарія Олексіївна

7

Гонтар Ярослав Юрійович

8

Головач Валерій Сергійович

9

Джумар Дарія Олександрівна

10

Калініченко Марина Олександрівна

11

Каракай Станіслав Сергійович

12

Кобзар Матвій Едуардович

13

Кошелєва Софія Андріївна

14

Кривенко Даніл Олегович

15

Лагода Ніколь Сергіївна

16

Міщенко Костянтин Віталійович

17

Онопрієнкол Олександра Іванівна

18

Павелько Катерина Валеріївна

19

Прибіга Діана Олександрівна

20

Попов Борис Сергійович

21

Попович Катерина Сергіївна

22

Пузан Софія Олегівна

23

Семенюта Софія Євгенівна

24

Тарасенко Валерія Вікторівна

25

Устімова Анастасія Сергіївна

26

Шрамко Ілля Андрійович

27

Червоненко Вікторія Іванівна

28

Яланська Ілона Олександрівна

29

Яковенко Анна Русланівна

30

Яковенко Мілана Олегівна

 

1-Б клас

 

1

Авраменко Діана Олександрівна

2

Баталовський Артем Романович

3

Горева Діана Сергіївна

4

Зайцев Євген Євгенійович

5

Копервас Олександра Сергіївна

6

Куріленко Кіра Сергіївна

7

Курман Анна Ярославівна

8

Панаріна Ірина Геннадіївна

9

Пліс Андрій Максимович

10

Полєшко Максим Сергійович

11

Поспєлкін Богдан Ігорович

12

Руденок Альона Олександрівна

13

Суховий Даніл Тарасович

14

Тарасенко  Олександр Павлович

15

Ткаченко Артем Сергійович

16

Фоос Ярослав Євгенович

17

Целіковська Софія Сергіївна

18

Шкуліпа Аліна Романівна

19

Шкуліпа Дмитро Романович                                                                                                                  

 

 

1-В клас

 

1

Брацлавець Олександр Анатолійович

2

Бірч Єгор Романович

3

Власенко Олександр Юрійович

4

Галушкін Матвій Олексійович

5

Дертярьова Аріанна Сергіївна

6

Дерев’янко Артем Дмитрович

7

Жданова Олександра Миколаївна

8

Касьяненко Андрій Миколайович

9

Качан Вероніка Валентинівна

10

Колодка Максим Романович

11

Кривенко Максим Вікторович

12

Криворученко Крістіна Богданівна

13

Кириченко Даніїл Віталійович

14

Куріленко Даніл Андрійович

15

Лопотіна Анастасія Олександрівна

16

Логвиненко  Єгор Миколайович

17

Лучин Влада Віталіївна

18

Лютий Сергій Михалович

19

Махова Дар’я Миколаївна

20

Марчук Єруард Степанович

21

Мартиненко Валерія Євгеніївна

22

Максимюк Єгор Олегович

23

Онучко Єгор Володимирович

24

Передерій Альона  Олександрівна

25

Полубінська Владислава Олександрівна

26

Полуян Дар’я Олександрівна

27

Попов Матвій Дмитрович

28

Попова Ангеліна Романівна

29

Салюк Вікторія Вікторівна

30

Самарська Владислава Сергіївна

31

Семенюта Юлія Андріївна

32

Ходус Наталія Олексіївна

33

Шаровська Олександра Вікторівна

34

Шльомський Давід Сергійович

35

Шрамко Ярослав Сергійович

 

 

2017-2018 навчальний рік, накази по руху учнів

 

1. Білов Денис Дмитрович  7-Б клас, наказ №12 від 14.09.2017 вибув із закладу.

 

2. Кобиляцький Денис Ігорович 6-Б клас, наказ  №13 від 19.09.2017, вибув із закладу

 

3. Мелащенко Валерія Олександрівна 8-А клас, наказ №14 від 22.09.2017 прибула до закладу

 

4. Костюк Олена Юріївна 11 клас, наказ №15 від 09.10.2017 вибула із закладу

 

5. Кирилова Анастасія Андріївна 5-А клас, наказ №16 від 03.11.2017 прибула до закладу 

 

6. Гулий Ілля Євгенійович 2-Б клас, наказ №18 від 09.11.2017 вибув із закладу 

 

7. Гулий Євгеній Євгенійович 4-А клас, наказ №19 від 09.11.2017 вибув із закладу

 

8. Пандяк Максим Сергійович, 10 клас, наказ №20 від 21.11.2017 прибув до закладу

 

9. Пишоха Андрій Євгенович, 4-А клас, наказ №22 від 27.11.2017 вибув із закладу

 

10. Ольховський Богдан Андрійович, 6-Б клас, наказ №23  від 15.12.2017 вибув із закладу

 

  

 Наказ №199 від 23.06.2017

 

Про випуск учнів 11, 12 класів зі школи 

 

Наказ №187 від 09.06. 2017

 

Про закінчення навчального року учнями 9-х класів

 

Наказ №180 від 07.06.2017 

 

Про затвердження рішення педагогічної ради  щодо переведення учня Гаврилка Дениса  до 2 класу   

 

Наказ № 164 від 26.05.2017

      Про переведення учнів 1-8, 10 класу, 10- 11 класів заочної форми навчання до наступних класів            

 

2016-2017 навчальний рік, накази по руху учнів

  1. Полубінська Ірина Олексіївна, 10 клас, наказ №8 від 08.09.2016 вибула із закладу
  2. Тоцька Валерія Олександрівна, 4-Б клас, наказ №13 від 03.10.2016 вибула із закладу
  3. Сень Олександр Сергійович, 1-А клас, наказ №15 від 03.10.2016 зміна прізвища на Криворучко Олександр Сергійович 
  4. Савченко Єгор Сергійович, 3-Бклас, наказ №18 від 28.10.2016 вибув із закладу
  5. Семенюта Олександра Анатоліївна, 1-Б клас, наказ №19 від 07.11.2016 переведена до інклюзивного 1-А класу 
  6. Корольова Аліса Андріївна, 6-А клас, наказ №22 від 21.12.2016 вибула із закладу
  7. Хоменко Єлизавета Андріївна, 8-А клас, наказ №24 від 06.01.2017 вибула із закладу
  8. Лисенко Данило Андрійович, 9-А клас, наказ №25 від 10.01.2017 вибув із закладу
  9. Сайко Дар'я Романівна, 3-Б клас, наказ №26 від 11.01.2017 вибула із закладу.
  10. Самарський Владислав Сергійович, 9-А клас, наказ №27 від 10.02.2017 вибув із закладу
  11. Горулько Денис Олександрович, 3-А клас, наказ №29 від 03.03.2017 вибув із закладу
  12. Синєгуб Богдан Сергійович, 3-А клас, наказ №30 від 16.03.2017 вибув із закладу
  13. Пузан Софія Андріївна, 1-А клас, наказ №31 від 17.03.2017 вибула із закладу
  14. Горпинич Наталія Олександрівна, 1-А клас, наказ №32 від 17.03.2017 вибула із закладу