Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської міської ради

   





Позакласні заняття

 

Розклад роботи курсів за вибором на 2017-2018 навчальний рік

 

 

№ п/п

Назва курсу

Клас

Кількість годин

Вчитель

Час проведення

1

Сприяння просвітницькій роботі «рівний - рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя

6

1

Кашлєва Л.В.

четвер, 14-40

2

Російська мова

1

Шокотко В.П.

четвер, 11-05

3

Російська мова

1

Ольхова Л.І.

середа, 11-55

4

Російська мова

1

Шеремет Т.М.

вівторок, 12-00

5

Російська мова

1

Явтухова Н.М.

вівторок, 08-00

6

Російська мова

1

Пліс Т.В.

середа, 12-00

7

Російська мова

1

Єна Н.В.

п’ятниця, 11-05

8

Російська мова

1

Притула І.М.

вівторок, 12-00

9

Російська мова

1

Решитько В.В.

середа,11-05

10

Екологія рідного краю

0,5

Кашлєв М.І.

вівторок, 12-55

11

Російська мова

1

Науменко Л.О.

середа, 12-00

12

Історія рідного краю

10

0,5

Лукаш Н.В.

понеділок, 08-00

13

Кроки до порозуміння

10

0,5

Лукаш Н.В.

вівторок, 15-40

 

 

Роклад роботи факультативів на 2017-2018 навчальний рік

 

№ п/п

Назва факультативу

Вчитель

Клас

Кількість

годин

Час проведення

1

Етногеографія

Крутько Є.Ю.

7

1

четвер, 14-40

2

Лексика української мови

Григорова Н.М.

1

вівторок, 15-40

3

Аптека природи

Таран С.Є.

1

понеділок, 14-40

4

Основи хімічних знань

 

Авраменко Д.В.

0,5

середа, 14-40

Таран С.Є.

1

четвер, 14-40

5

Країнознавство

Гура Л.І.

10

1

понеділок, 15-40

6

Основи демократії

Шингур І.О.

11

1

середа, 15-40

 

 




Розклад роботи гуртків на 2017-2018 навчальний рік

 

№ п/п

Назва гуртка

Вчитель

Клас

Кількість учнів

Кількість

годин

Час проведення

1

Вокальний спів

Сташук С.І.

2-11

25

2

1

вівторок, 15-40

середа, 14-40

2

Гурток театральної майстерності

Клименко С.П.

3-8

15

1

понеділок, 15-40

3

Дружина юних пожежників

Ганенко Д.О.

8-10

16

1

понеділок, 15-40

4

Медіакультура

Порохнява Г.М.

6

15

1

1

понеділок,  14-40

четвер, 15-40

5

Українська вишивка

Кашлєва Л.В.

8-11

15

1

вівторок, 15-40

6

Гурток загальної фізичної підготовки

Притула І.В.

5-11

20

1,5

1,5

понеділок, 15-00

середа, 15-00

7

Юні інспектори руху

Фомінова А.М.

6-9

15

1

понеділок,  15-40

8

Еколого-натуралістичний гурток «Вивчаємо рідний край»

Авраменко Д.В.

7-8

15

1

четвер,  15-40

9

Школа проти СНІДу

Стасик Л.І.

9

15

1

середа, 15-40

10

Історико-краєзнавчий гурток

Лукаш Н.В.

9-11

15

1

понеділок, 15-40

11

Лідерство – запорука успіху

Фомінова А.М.

10

15

1

вівторок,  15-40

12

Рятівник

 

Притула І.В.

5-11

18

2

четвер, 15-00

13

Джура

Ганенко Д.О.

7-9

20

2

2

середа, 15-40

субота, 12-00