Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської міської ради

 





Позакласні заняття

 

Розклад роботи курсів за вибором на 2018-2019 навчальний рік

 

№ п/п

Назва курсу

Клас

Кількість годин

Вчитель

Час проведення

1

Російська мова

1

Шокотко В.П.

четвер, 11-05

2

Російська мова

1

Ольхова Л.І.

середа, 11-05

3

Російська мова

1

Шеремет Т.М.

п’ятниця, 11-05

 4

Російська мова

1

Явтухова Н.М.

понеділок, 12-00

5

Російська мова

1

Пліс Т.В.

п’ятниця, 12-00

6

Російська мова

1

Єна Н.В.

п’ятниця, 11-05

7

Російська мова

1

Притула І.М.

вівторок, 12-00

8

Російська мова

1

Решитько В.В.

п’ятниця,12-00

9

Цікава економіка

0,5

Ольхова Л.І.

п’ятниця, 11-55

10

Розвиток продуктивного мислення

0,5

Явтухова Н.М.

четвер, 12-55

11

Розвиток творчих здібностей

0,5

Пліс Т.В.

четвер, 12-55

12

Екологія рідного краю

0,5

Алфімов О.О.

понеділок, 14-40

13

Екологія рідного краю

0,5

Алфімов О.О.

вівторок, 15-40

14

Екологія рідного краю

0,5

Таран С.Є.

понеділок, 14-40

15

Екологія рідного краю

0,5

Таран С.Є.

вівторок, 14-40

16

Російська мова

1

Крутінь Н.Г.

четвер, 11-05

17

Російська мова

1

Науменко Л.О.

четвер, 10-00

18

Російська мова

1

Науменко Л.О.

вівторок. 12-00

19

Кроки до порозуміння

10

0,5

Лукаш Н.В.

вівторок, 15-40

20

Побудова кар’єри

10

1

Юдковська В.В.

четвер, 15-40

21

Абетка житлово – комунального управління

10-11

0,5

Свірєпова В.С.

середа, 15-40

22

Історія рідного краю

11

0,5

Лукаш Н.В.

четвер, 13-40

23

Постмодернізм як явище сучасної літератури

11

0,5

Клименко С.П.

п’ятниця, 14-40

 

 

Роклад роботи факультативів на 2018-2019 навчальний рік

 

№ п/п

Назва факультативу

Вчитель

Клас

Кількість

годин

Час проведення

1

Основи енергопостачання та енергозбереження

Свірєпова В.С.

6

0,5

понеділок, 14-40

2

Основи хімічних знань

Алфімов О.О.

6

0,5

четвер, 14-40

3

У колі літературних героїв

Крутінь Н.Г.

6-7

0,5

середа, 14-40

4

Психологія спілкування

Юдковська В.В.

6

0,5

середа, 14-40

5

Культура добросусідства

Шингур І.О.

1

п’ятниця, 14-40

6

Етногеографія

Крутько Є.Ю.

7

1

четвер, 14-40

7

Охорона тварин

Таран С.Є.

1

середа, 14-40

8

Хімія і довкілля

Таран С.Є.

1

п’ятниця, 14-40

 

 

Розклад роботи гуртків на 2018-2019 навчальний рік

 

№ п/п

Назва гуртка

Вчитель

Клас

Кількість учнів

Кількість

годин

Час проведення

1

Вокальний спів

Сташук С.І.

2-11

25

2

1

вівторок, 15-40

середа, 14-40

2

Гурток театральної майстерності

Клименко С.П.

4,6

15

1

середа, 15-40

3

Дружина юних пожежників

Алфімов О.О.

8-10

16

1

четвер, 15-40

4

Медіакультура

Порохнява Г.М.

6

15

1

1

понеділок,  14-40

четвер, 14-40

5

Українська народна вишивка

Кашлєва Л.В.

6-11

15

1

середа, 15-00

6

Гурток загальної фізичної підготовки

Притула І.В.

5-11

20

1,5

1,5

вівторок, 15-00

четвер, 15-00

7

Юні інспектори руху

Фомінова А.М.

6-7

15

1

середа,  14-40

8

Еколого-натуралістичний гурток «Вивчаємо рідний край»

Авраменко Д.В.

7-8

15

1

четвер,  14-40

9

Школа проти СНІДу

Стасик Л.І.

8-9

15

1

середа, 15-40

10

Історико-краєзнавчий гурток

Лукаш Н.В.

9-11

15

1

четвер, 15-40

11

Лідерство – запорука успіху

Фомінова А.М.

8-9

15

1

вівторок,  15-40

12

«Джура»

Алфімов О.О.

7-9

15

2

середа, 14-40

13

«Пішохідний туризм»

(від Запорізької станції юних туристів)

Алфімов О.О.

7-9

15

2

2

2

понеділок, 15-40

вівторок, 15-40

субота, 14-00                                                                                                                                    


Розклад роботи додаткових занять на 2018 - 2019 навчальний рік

 

№ п/п

Назва предмету

Вчитель

Клас

Кількість

годин

Час проведення

1

Математика

Горпинич Т.І.

1

середа, 12-00

2

Математика

Кукурудзяк Т.П.

1

вівторок, 12-00

3

Математика

Михайленко Ю.М.

1

середа, 12-00

4

Французька мова

Зелінська Л.В.

10

2

середа, 08-00

п’ятниця, 12-55

5

Німецька мова, французька мова

Веремійченко А.М.

11

3

понеділок, 12-55

середа, 12-00

п’ятниця, 09-55