Фізкультура і спорт

Команда закладу взяла участь у територіальному етапі із футзалу, який проводився в межах загальнонаціонального проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

18 березня команда закладу у складі: КІДИБИ Владислава 5-Б клас, МЕЛЬНИКОВА Іллі 4-А клас, МЕЛЬНИКОВА Андрія 6-В клас, ЗОРІНА Дениса 6 клас, ЧЕРВОНЕНКА Івана 5-А клас, ПОХИЛИ Нікіти 5-Б клас, НЕЧИТА Данііла 4-А клас, ПУЗАНОВА Данила 5-А клас, НЕЩЕРЕТНОГО Данила 5-Б клас, ГРЕБЕНЮКА Нікіти 5-А клас взяла участь у територіальному етапі із футзалу, який проводився в межах загальнонаціонального проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч», ініційованого Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ, що  покликаний збільшити кількість школярів, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя, та проходив у палаці спорту «Юність».  Наші спортсмени продемонстрували спритність та майстерність у володінні м’ячем. Сьогодні учні вперше від початку війни мали щасливу можливість грати  разом,  відчули знову дух командного суперництва. Учні закладу вразили своїми спортивними здібностями та яскравою жагою до перемоги  під час змагань з футзалу.  Варто відмітити  важливий внесок тренера Ігоря ПРИТУЛИ, який підготував наших спортсменів до цього важливого заходу, надихав та підтримував. І хоча команда не здобула перемоги, але  найприємнішим моментом було те, що вона отримала приз: футбольний м’яч від Асоціації футзалу Запорізької області за підтримки спонсора проєкту компанії «COFFE ART».  Дякуємо батькам учнів, які зацікавились самі цими змаганнями і завжди супроводжували своїх дітей на тренування. Дякуємо команді «Барс» за гарну гру, насичену позитивними емоціями та яскравою спортивною боротьбою,  бажаємо звершень та перемог у майбутніх змаганнях!