22 квіт. 2024

Вітаємо преможців
3 квіт. 2024

Фахівці ДСНС та Нацполіції навчають дітей безпечної поведінки у Класі безпеки

Третього квітня працівники відділу ПБ УЗНС ГУ ДСНС України в Запорізькій області запросили учнів 5-6 класів на урок до Класу безпеки.
22 бер. 2024

Яким я бачу майбутнє міста Гуляйполе після перемоги

21 березня відбулася онлайн – зустріч активістів учнівського самоврядування
19 бер. 2024

Вітаємо з перемогою!

Радіємо й пишаємося! Копілець Анастасія, учениця 11-А класу, здобула перемогу у Всеукраїнському краєзнавчому конкурсі «От де, люде, наша слава, слава України» в номінації «Кращий патріотичний постер»
18 бер. 2024

Команда закладу взяла участь у територіальному етапі із футзалу, який проводився в межах загальнонаціонального проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»

9 бер. 2024

Шевченко – це той, хто живе в кожному з нас

Здобувачі освіти нашого закладу долучилися до святкування 210 - річниці з дня народження Кобзаря
5 бер. 2024

Учні 1-4 класів відвідали Клас безпеки у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області

5 березня 2024 року учні 1-4 класів КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради відвідали Клас безпеки у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області.
23 лют. 2024

Вітаємо переможців!

З радістю вітаємо Переможців
21 лют. 2024