Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської міської ради

18 черв. 2019

Ми на обласному етапі військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

11-15 червня відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-партіотичної гри "Сокіл" ("Джура")
13 черв. 2019

Оголошення!

До уваги батьків здобувачів освіти та громадськості!
10 черв. 2019

Ми на проекті "Відкривай україну"

Команда нашої школи у півфіналі, у м. Мелітополь
7 черв. 2019

Свято відриття пришкільного мовного табору "Посмішка"

У закладі вдбулося свято відкриття пришкільного мовного табору "Посмішка"
7 черв. 2019

Свято відкриття шкільного оздоровчого табору "Посмішка"

У закладі відбулося свято відкриття шкільного оздоровчого табору
3 черв. 2019

Канікули – це яскраві й незабутні враження

У закладі працюють оздоровчий та мовний табори
31 трав. 2019

Зі святом Останнього дзвоника

У закладі відбулося свято Останнього дзвоника
28 трав. 2019

У святковій урочистій залі відбувся традиційний творчий звіт обдарованих учнів та педагогів «ПАРАД ЗІРОК»

28 травня у святковій урочистій залі відбувся традиційний творчий звіт обдарованих учнів та педагогів «ПАРАД ЗІРОК». У яскравій і неповторній галактиці нашого закладу засяяли наші шкільні обдарування.
24 трав. 2019

Відбулася зустріч з інспектором ювенальної превенції Гуляйпільського відділу поліції

У закладі відбулася зустріч школярів з інспектором ювенальної превенції Гуляйпільського відділу поліції Шаповал Юлією Ігорівною
23 трав. 2019

Освітній квест-тренінг

Сортуй сміття - покращ своє життя!

До уваги батьків! 18.02.2016 о 16-30 відбудуться загальношкільні батьківські збори! Тема зборів "Сім'я як фактор зміцнення духовно-морального та соціального здоров'я дітей"

Оголошення! У закладі 09.02.2016 відбудеться Всеукраїнська акція "Хвиля безпечного Інтернету!"  Запрошуємо учнів взяти активну участь!

У закладі з 02.02. по 05.02 проходив шкільний

конкурс декоративно – ужиткового мистецтва

«Знай і люби свій рідний край»