Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської міської ради

21 бер. 2019

Засідання атестаційної комісії

Атестаційний процес добіг свого завершення. 21.03.2019 відбулося засідання шкільної атестаційної комісії. Вітаємо колег з успішною атестацією.
20 бер. 2019

Засідання педагогічної ради

20 березня відбулося засідання педагогічної ради
18 бер. 2019

Тренінги ефективної взаємодії з учнями 2-3 класів

Практичним психологом Юдковською В. В. були проведені тренінги спілкування з метою формування навичок ефективної взаємодії, формування емпатії та попередження явищ булінгу в учнівських колективах 2-3 класів.
15 бер. 2019

Загальношкільне літературно-музичне свято до 205-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

У закладі відбулося загальношкільне літературно-музичне свято до 205-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка
15 бер. 2019

Вітаємо баскетбольну команду школи

Баскетбольна команда школи перемогла у районних змаганнях

Профорієнтаційна гра «Lego-кар’єра» з учнями 10 класу

14 березня десятикласники зіграли у пілотний проект — «Lego-кар’єру». Її мета: орієнтувати учнів у світі професій, допомогти визначити власні пріоритети у професійному виборі, допомогти дітям визначити алгоритм особистісного кар'єрного зросту.Вели гру начальник відділу активної підтримки безробітних Гуляйпільської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Оксана Кошова та практичний психолог школи Вікторія Юдковська.

Вітаємо переможців!

Команда нашої школи перемогла у відборі на проект “Zero Waste School”

Профорієнтаційна гра "LEGOКАР’ЕРА"

У школі проходять заходи у рамках місячника профорієнтації
7 бер. 2019

У закладі відбулося засідання педагогічної ради щодо вибору підручників для 2 класу

Засідання педагогічної ради щодо вибору та затвердження підручників для 2 класу
6 бер. 2019

Святкування свята 8 Березня

У закладі привітали панянок зі святом 8 Березня

До уваги батьків! 18.02.2016 о 16-30 відбудуться загальношкільні батьківські збори! Тема зборів "Сім'я як фактор зміцнення духовно-морального та соціального здоров'я дітей"

Оголошення! У закладі 09.02.2016 відбудеться Всеукраїнська акція "Хвиля безпечного Інтернету!"  Запрошуємо учнів взяти активну участь!

У закладі з 02.02. по 05.02 проходив шкільний

конкурс декоративно – ужиткового мистецтва

«Знай і люби свій рідний край»