День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

13 лют. 2019
Школярі відвідали районний краєзнавчий музей

У рамках відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  черговою річницею виводу військ із Афганістану школярі закладу 13 лютого відвідали  районний краєзнавчий музей. Відбулася зустріч молоді з ветеранами – учасниками бойових дій інтернаціональної війни та їх родинами.   На території нашого навчального закладу розміщена меморіальна дошка воїну – афганцю Синельнику Михайлу. Традиційно на всі знаменні події учні вшановують його пам’ять і покладають квіти. Хвилююча зустріч та пам’ять про ті події та повага до подвигу героїв – земляків навіки залишиться у наших серцях.

Фотоальбом можна переглянути тут