Відбувся районний фестиваль-огляд "Таланти твої, Запорізький краю!"

14 лют. 2019
14 лютого відбувся районний етап фестивалю - огляду дитячої та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!»

14 лютого відбувся районний етап фестивалю - огляду дитячої

та юнацької творчості «Таланти твої, Запорізький краю!».

Юні таланти  Гуляйпільської  загальноосвітньої  школи №1 на розгляд компетентного журі представили свій виступ. На обласний етап огляду визначено кращих виконавців. Вітаємо з перемогою Кирилову Анастасію 6А клас (інструментальна п’єса мелодія із кінофільму «Службовий роман»), хоровий ансамбль «Веселі дівчата» (пісня «Грає сонце»), дует «Дзвіночки» (пісня «Місто моє кольорове»), Яру Ганну (пісня «Київська Русь»), дует «Надія» (пісня «Над Україною»).

Щиро дякуємо за участь у районному етапі огляду театральному колективу «Колорит» (літературно – музична композиція «Криниця життєвої мудрості» за мотивами оповідань В. О. Сухомлинського), Сакун Вероніці, танцювальному колективу 1Б класу (естрадна пісня «Я мрію на танцполі»), Цьопкало Вікторії 5Б клас (естрадна пісня «Моя земля»), Журавльовій Ярославі 4А клас («Хліб» уривок із твору В. Забави), Шингуру Іллі 4В клас

(інструментальна п’єса Вальс» Карл Марія фон Вебер).

Дякуємо за підготовку учнів вчителям Сташуку Сергію Іполитовичу, Клименко Світлані Петрівні, Кукурудзяк Тетяні Петрівні, Єні Наталії Вікторівні. Пишаємося переможцями та бажаємо успіхів усім учасникам!

Фотоальбом можна переглянути тут