Комунальний заклад "Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" Гуляйпільської міської ради

10 трав. 2016

Проведено велоестафету «Єдність в ім'я Перемоги»

4 травня проведено велоестафету «Єдність в ім'я Перемоги».
6 трав. 2016

Операція "Світанок"

Привітання ветеранів Другої світової війни зі святом Перемоги
6 трав. 2016

Заходи до Дня пам'яті та примирення

6 травня проведено урочисту лінійку до Дня пам'яті та примирення "Горить людська неопалима пам'ять, яку згасити неспроможний час".
4 трав. 2016

Участь у місячнику "Спорт для всіх - спільна турбота"

1 трав. 2016

Участь у акції "Великодній кошик солдату"

Учні закладу взяли активну участь у акції "Великодній кошик солдату"
28 квіт. 2016

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій
28 квіт. 2016

Вітаємо переможницю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2016»!

28 квітня 2016 року у Запорізькій обласній раді відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу "Учитель року". Вітаємо нашу колегу Шингур Ірину Олександрівну, яка посіла ІІІ місце в конкурсі в номінації "Історія"
27 квіт. 2016

Вітаємо з перемогою команду "Світлофор"!

27 квітня шкільна команда «Світлофор» ЗОШ №1 здобула перемогу (ІІІ місце) у районному етапі Всеукраїнського конкурсу – огляду «Юні інспектори руху - 2016»
25 квіт. 2016

Лінійка, присвячена 30-річниці Чорнобильського трагедії

25 квітня в школі проведено лінійку, присвячену 30-річниці Чорнобильського трагедії.
24 квіт. 2016

Вихованці гуртка "Джура" відвідали заповідник "Таврія"

Вихованці гуртка "Джура" відправились в туристичний похід, та відвідали заповідник "Таврія" Новомиколаївського району Запорізької області.

До уваги батьків! 18.02.2016 о 16-30 відбудуться загальношкільні батьківські збори! Тема зборів "Сім'я як фактор зміцнення духовно-морального та соціального здоров'я дітей"

Оголошення! У закладі 09.02.2016 відбудеться Всеукраїнська акція "Хвиля безпечного Інтернету!"  Запрошуємо учнів взяти активну участь!

У закладі з 02.02. по 05.02 проходив шкільний

конкурс декоративно – ужиткового мистецтва

«Знай і люби свій рідний край»