Графік контрольних робіт 2-11 класи
ГРАФІК
дистанційних перевірочних робіт контрольного характеру та усних опитувань здобувачів освіти 2-11 класів
Клас | Предмет | Вчитель | Дата |
2А | Іноземна мова | Гура Л.І. Веремійченко А.М. | 12.05 |
2Б | Іноземна мова | Гура Л.І. Клименко Д.І. | 12.05 |
2В | Іноземна мова | Князькина В.В. Клименко Д.І. | 12.05 |
3А | Іноземна мова | Князькина В.В. Смола Л.І. | 20.05 |
3Б | Іноземна мова | Гура Л.І. | 12.05 |
3В | Іноземна мова | Гура Л.І. Веремійченко А.М. | 13.05 |
4А | Іноземна мова | Гура Л.І. | 13.05 |
4Б | Іноземна мова | Гура Л.І. Веремійченко А.М. | 15.05 |
4В | Іноземна мова | Копервас В.В. | 12.05 |
|
|
|
|
5А 5Б 5В | Українська мова |
Григорова Н.М. Григорова Н.М. Кукурудзяк О.О. | 12.05 |
5А 5Б 5В | Фізична культура |
Тертишна А.В. Притула І.В. Тертишна А.В. | 12.05 |
5А 5Б 5В | Українська література |
Григорова Н.М. Григорова Н.М. Кукурудзяк О.О. | 13.05 |
5 кл | Інформатика | Миронова Л.О. Тернова С.В. | 13.05 |
5А 5Б 5В | Російська мова |
Науменко Л.О. Клименко С.П. Крутінь Н.Г. | 14.05 |
5А
| Іноземна мова |
Веремійченко А.М. Копервас В.В. | 14.05 |
5Б
| Іноземна мова | Клименко Д.І. Копервас В.В. | 14.05 |
5В | Іноземна мова | Клименко Д.І. Копервас В.В. | 14.05 |
5А 5Б 5В | Природознавство |
Авраменко Д.В. Авраменко Д.В. Таран С.Є. | 15.05 |
5 кл | Основи здоров’я | Кашлєва Л.В. | 18.05 |
5А 5Б 5В | Зарубіжна література |
Науменко Л.О. Клименко С.П. Крутінь Н.Г. | 18.05 |
5 кл | Образотворче мистецтво | Михайленко Ю.М. | 19.05 |
5 кл | Історія України | Зеленяк О.М. | 19.05 |
5 кл | Музичне мистецтво | Сташук С.І. | 20.05 |
5А 5Б 5В | Математика |
Сіріньок А.А. Миронова Л.О. Свірєпова В.С. | 20.05 |
5 кл | Трудове навчання | Кашлєва Л.В. Кашлєв М.І. | 21.05 |
5 кл | Етика | Шингур І.О. | 21.05 |
|
|
|
|
6А 6Б | Українська мова |
Коротнюк В.А. Кукурудзяк О.О. | 12.05 |
6 кл | Фізична культура | Притула І.В. | 12.05 |
6А 6Б | Українська література |
Коротнюк В.А. Кукурудзяк О.О. | 13.05 |
6 кл | Інформатика | Миронова Л.О. Тернова С.В. | 13.05 |
6 кл | Російська мова | Науменко Л.О. | 14.05 |
6 кл | Біологія | Авраменко Д.В. | 14.05 |
6А
| Іноземна мова |
Каткова Л.Є. Гура Л.І. | 15.05 |
6Б | Іноземна мова | Гура Л.І. Веремійченко А.М. | 15.05 |
6 кл | Основи здоров’я | Кашлєва Л.В. | 15.05 |
6 кл | Зарубіжна література | Науменко Л.О. | 18.05 |
6 кл | Образотворче мистецтво | Фомінова А.М. | 18.05 |
6 кл | Історія України/Всесвітня історія | Шингур І.О. | 19.05 |
6 кл | Музичне мистецтво | Сташук С.І. | 19.05 |
6 кл | Математика | Сіріньок А.А. | 20.05 |
6 кл | Трудове навчання | Кашлєва Л.В. Кашлєв М.І. | 20.05 |
6 кл | Географія | Крутько Є.Ю. | 21.05 |
|
|
|
|
7 кл | Українська мова | Стасик Л.І. | 12.05 |
7 кл | Географія | Крутько Є.Ю. | 12.05 |
7 кл | Українська література | Стасик Л.І. | 13.05 |
7 кл | Біологія | Авраменко Д.В. | 13.05 |
7 кл | Російська мова | Клименко С.П. | 14.05 |
7 кл | Інформатика | Миронова Л.О. Тернова С.В. | 14.05 |
7 кл | Історія України | Шингур І.О. | 15.05 |
7 кл | Основи здоров’я | Кашлєва Л.В. | 15.05 |
7 кл | Алгебра | Сіріньок А.А. | 18.05 |
7 кл | Образотворче мистецтво | Фомінова А.М. | 18.05 |
7А
| Іноземна мова |
Каткова Л.Є. Копервас В.В. | 19.09 |
7Б | Іноземна мова | Гура Л.І. Веремійченко А.М. | 19.05 |
7 кл | Музичне мистецтво | Сташук С.І. | 19.05 |
7А 7Б | Зарубіжна література |
Науменко Л.О. Клименко С.П. | 20.05 |
7 кл | Трудове навчання | Кашлєва Л.В. Кашлєв М.І. | 20.05 |
7 кл | Фізика | Свірєпова В.С. | 21.05 |
7 кл | Хімія | Алфімов О.О. | 21.05 |
7 кл | Геометрія | Сіріньок А.А. | 22.05 |
7 кл | Всесвітня історія | Шингур І.О. | 22.05 |
7 кл | Фізична культура | Притула І.В. | 22.05 |
|
|
|
|
8 кл | Історія України | Шингур І.О. | 12.05 |
8 кл | Мистецтво | Сташук С.І. | 12.05 |
8А 8Б | Алгебра |
Сіріньок А.А. Мордик В.О. | 13.05 |
8 кл | Трудове навчання | Кашлєва Л.В. Кашлєв М.І. | 13.05 |
8 кл | Фізика | Свірєпова В.С. | 14.05 |
8 кл | Хімія | Алфімов О.О. | 14.05 |
8А 8Б | Геометрія |
Сіріньок А.А. Мордик В.О. | 15.05 |
8 кл | Всесвітня історія | Шингур І.О. | 15.05 |
8 кл | Географія | Крутько Є.Ю. | 15.05 |
8А 8Б | Українська мова |
Григорова Н.М. Кукурудзяк О.О. | 18.05 |
8 кл | Фізична культура | Тертишна А.В. | 18.05 |
8А 8Б | Українська література |
Григорова Н.М. Кукурудзяк О.О. | 19.05 |
8 кл | Інформатика | Миронова Л.О. Тернова С.В. | 19.05 |
8 кл | Російська мова | Крутінь Н.Г. | 20.05 |
8 кл | Біологія | Таран С.Є. | 20.05 |
8А | Іноземна мова |
Веремійченко А.М.
| 21.05 |
8Б | Іноземна мова | Князькина В.В. Клименко Д.І. | 21.05 |
8 кл | Основи здоров’я | Кашлєва Л.В. | 22.05 |
8А 8Б | Зарубіжна література |
Науменко Л.О. Крутінь Н.Г. | 22.05 |
|
|
|
|
9А
| Іноземна мова |
Каткова Л.Є. Князькина В.В. | 12.05 |
9Б | Іноземна мова | Веремійченко А.М. Князькина В.В. | 12.05 |
9 кл | Основи здоров’я | Кашлєва Л.В. | 12.05 |
9А 9Б | Зарубіжна література |
Крутінь Н.Г. Науменко Л.О. | 13.05 |
9 кл | Історія України | Лукаш Н.В. | 13.05 |
9 кл | Мистецтво | Сташук С.І. | 14.05 |
9А 9Б | Алгебра |
Сіріньок А.А. Мордик В.О. | 14.05 |
9 кл | Географія | Крутько Є.Ю. | 15.05 |
9 кл | Фізика | Свірєпова В.С. | 15.05 |
9 кл | Хімія | Алфімов О.О. | 18.05 |
9А 9Б | Геометрія |
Сіріньок А.А. Мордик В.О. | 18.05 |
9 кл | Всесвітня історія | Лукаш Н.В. | 19.05 |
9 кл | Трудове навчання | Кашлєва Л.В. Кашлєв М.І. | 19.05 |
9 кл | Правознавство | Лукаш Н.В. | 20.05 |
9А 9Б | Українська мова |
Григорова Н.М. Коротнюк В.А. | 20.05 |
9 кл | Фізична культура | Тертишна А.В. | 21.05 |
9А 9Б | Українська література |
Григорова Н.М. Коротнюк В.А. | 21.05 |
9 кл | Інформатика | Миронова Л.О. Тернова С.В. | 22.05 |
9А 9Б | Російська мова |
Крутінь Н.Г. Науменко Л.О. | 22.05 |
9 кл | Біологія | Авраменко Д.В. | 22.05 |
|
|
|
|
10 кл | Хімія | Алфімов О.О. | 12.05 |
10А 10Б | Геометрія |
Сіріньок А.А. Мордик В.О. | 12.05 |
10 кл | Всесвітня історія | Лукаш Н.В. | 13.05 |
10 кл | Мистецтво | Сташук С.І. | 13.05 |
10 кл | Географія | Крутько Є.Ю. | 14.05 |
10 кл | Громадянська освіта | Шингур І.О. | 14.05 |
10 кл | Захист України | Авраменко Д.В. Притула І.В. | 14.05 |
10 кл | Українська мова | Кукурудзяк О.О. | 15.05 |
10 кл | Фізична культура | Притула І.В. Тертишна А.В. | 15.05 |
10 кл | Українська література | Кукурудзяк О.О. | 18.05 |
10 кл | Фізика | Свірєпова В.С. | 18.05 |
10А 10Б | Біологія і екологія |
Авраменко Д.В. Таран С.Є. | 19.05 |
10А | Іноземна мова |
Копервас В.В. | 19.05 |
10Б | Іноземна мова | Веремійченко А.М. Клименко Д.І. | 19.05 |
10Б | Друга іноземна мова | Каткова Л.Є. Князькина В.В. | 20.05 |
10 кл | Зарубіжна література | Науменко Л.О. | 20.05 |
10А 10Б | Алгебра |
Сіріньок А.А. Мордик В.О. | 21.05 |
10 кл | Історія України | Лукаш Н.В. | 22.05 |
10 кл | Інформатика | Миронова Л.О. Тернова С.В. | 22.05 |
|
|
|
|
11 кл | Українська мова | Григорова Н.М. | 13.05 |
11 кл | Фізична культура | Притула І.В. | 13.05 |
11 кл | Українська література | Григорова Н.М. | 14.05 |
11 кл | Інформатика | Миронова Л.О. Тернова С.В. | 14.05 |
11 кл | Біологія і екологія | Авраменко Д.В. | 15.05 |
11 кл | Алгебра | Миронова Л.О. | 15.05 |
11 кл | Зарубіжна література | Клименко С.П. | 18.05 |
11 кл | Історія України | Лукаш Н.В. | 18.05 |
11 кл | Іноземна мова | Гура Л.І. Зелінська Л.В. | 19.05 |
11 кл | Фізика | Свірєпова В.С. | 19.05 |
11 кл | Хімія | Алфімов О.О. | 20.05 |
11 кл | Геометрія | Миронова Л.О. | 20.05 |
11 кл | Всесвітня історія | Лукаш Н.В. | 21.05 |
11 кл | Мистецтво | Сташук С.І. | 21.05 |
11 кл | Географія | Крутько Є.Ю. | 22.05 |
11 кл | Захист України | Авраменко Д.В. Притула І.В. | 22.05 |
11 кл | Астрономія | Свірєпова В.С. | 22.05 |
|
|
|
|