Зустріч випускників 1966 року

25 черв. 2016
Зустріч випускників 1966 року

25 червня знайома шкільна мелодія зібрала у шкільній святковій залі випускників 1966 року. З вітальним словом до шановних гостей звернулася директор школи Каткова Любов Єгорівна.

Роки пролітають, як мить, блискавично.

Здається, недавно плив лебедем вальс.

І дзвоник останній лунав символічно,

Тривожним прощанням освячував вас.

Золотою симфонією для випускників прозвучала мелодія шкільного дзвоника, як відгомін далекого дитинства, у яке неможливо повернутись.

За ними - дороги життя, такі різні і такі нелегкі…

Вони сьогодні не тільки зупинять час, а повернуть його назад, в ті найщасливіші роки, коли світ переливається кольорами веселки, пробуджуючи в кожному серці веселкові надії. І розпочалася приємна мандрівка в шкільні роки!

Серед шановних гостей – люди найрізноманітніших професій, які, безперечно, досягли чималого успіху на своєму шляху.

Сьогодні більшість із них – на заслуженому відпочинку,

присвячують себе дітям і внукам. Однак є й такі, хто ще працює.

По-різному склалося життя кожного із них.

Ведучі Копілець Владислава та Плисенко Максим запросили від імені

випускників – ювілярів Кійко Нелю Іванівну і Циганенко Олену

Григорівну поділитися своєю життєвою мудрістю, спогадами про

шкільне життя та дати суттєву пораду з вершин багаторічного досвіду

нинішнім випускникам.

З хвилюванням присутні слухали рядки листів від першої вчительки Левицької Ніни Кирилівни та класного керівника Лівшиць Лідії Борисівни.

Із словами вдячності та поваги згадували вчителів – наставників.

Слова вдячності лунали батькам.

Своїми музичними дарунками вітали гостей Сташук С. І. , Савенко Л. М., нинішні випускники Отрішко Аліса і Дубченко Марія, учні школи: Шаровська Маша, Червоненко Соня, Пурик Соня, Кульова Аня, Зінченко Соня, Маслієнко Влада, Гузєєва Варя, Цьопкало Вікторія, Бесараб Тіна, Педаш Соня, Яра Анна.

На згадку про свято – зустріч у школі залишилися зворушливі світлини.