Святкування свята 8 Березня

6 бер. 2019
У закладі привітали панянок зі святом 8 Березня

У переддень свята 8 Березня всі школярі щиро вітали своїх вчителів, мам, бабусь із найпрекраснішим святом весни. Не менш приємним подарунком для чарівного жіночого колективу вчителів був концерт, який підготували учні 10 класу. Це було цікавим і прекрасним подарунком від креативного організатора Лукаш Наталії Володимирівни. Учасники заходу порадували присутніх своїм співом, дотепним гумором, звабливими та запальними танцями, зворушливими віршами. На заході панував радісний, піднесений настрій, нотки весняного тепла, любові та поваги до жінки-матері. Гарно прикрашена зала, чудові виступи школярів створили неповторну атмосферу свята.