Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2019
У закладі пройшли виховні години, присвячені вшануванню учасників Революції Гідності

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні,  щоб віддати належну шану мужнім співвітчизникам, що віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави, виховувати у дітей почуття патріотизму, громадянської свідомості й гідності 20 лютого в закладі було проведено уроки пам’яті, відеоекскурси, тематичні виставки, години слави. Школярі декламували патріотичні вірші,  пригадували трагічні історичні факти та переглядали й обговорювали відеоролики «Зима в огні», «Революція Гідності. Згадаймо головне», «Річниця Євромайдану».

На заході в районному краєзнавчому музеї були присутні десятикласники. Там йшла мова про те, що ми повинні в скорботі низько схилити голови перед пам’яттю людей різного віку – героями Небесної Сотні, яких було вбито в мирний час ХХІ століття в центрі столиці нашої країни. У словах,  які лунали з уст голови Гуляйпільської районної державної адміністрації Іщенка О.А., голови районної ради Клешні А.Г., заступника міського голови Савицького О.А., директора районного краєзнавчого музею Геньби Л.Г., вчителя історії Лукаш Н.В., лунав заклик згадати у своїх молитвах усіх Героїв, які поклали  голови за наше майбутнє, вшанувати пам’ять всіх невинно убитих задля згуртування нас, живих. Це дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. Тому, гуртуймося, єднаймося задля жаданої перемоги, задля свободи, миру і незалежності.

Здобувачі освіти усвідомили, що загиблі на Майдані  – світле воїнство, котре постало, наче як з порожнечі. Але насправді воно постало з високих могил нашої древньої землі. Шляхетні воїни давнини переродилися в простих наших сусідів та друзів – студентів, фермерів, підприємців. Вони подарували нам все і віддали все, що мали. Тому, ми не можемо цим знехтувати. Ми завжди повинні пам`ятати відвагу, силу духу та стійкість людей, які віддали своє життя за майбутнє України. Подякувати всім, хто відстояв Майдан як яскравий приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму.

Проведені заходи сприяли тому, що кожен їх учасник зробив для себе висновок: боротьба за права і свободи українців ще не завершена, революцію Гідності насамперед слід починати із себе, задавши собі кілька питань: «У якій Україні хочу жити і працювати я?», «У якій державі житимуть і зростатимуть наші діти?», «Що для цього треба зробити?».

Фотоальбом можна переглянути тут