Учні нашої школи взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл" ("Джура")

14 трав. 2018

11 травня 2018 року учні нашого закладу взяли участь у районному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проводилась на базі СЗОШ,  метою якої є національно-патріотичне та духовне виховання учнівської молоді на ідеях козацького лицарства та козацьких традицій.

У напруженій командній боротьбі та особистих змаганнях учасники продемонстрували свої знання, вміння та практичні навички у видах: «Впоряд» (стройова підготовка), «Смуга перешкод», «Перетягування линви», «Стрільба», «Рятівник», «Відун», «Ватра» («У колі друзів»), «Добре діло». Змагання були цікавими та змістовними. Вітаємо наш рій «Славні лицарі», який здобув ІІІ місце.