Заходи до Міжнародного дня визволення в'язнів концтаборів

11 квіт. 2018
В закладі відбулися заходи до Міжнародного дня визволення в'язнів концтаборів

З метою вшанування жертв нацистських переслідувань та відзначення Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів у закладі проведено інформаційні хвилинки для учнів  1-4 класів «Не маємо права забути»; урок-реквієм «Пам’яті закатованих у нацистських таборах присвячується» для 5 класів; для 6 класів експрес-інформацію «Дев’ять Дантових кіл»; для 7 класів кінолекторій «Історія великих страждань»; працювала лекторська група під керівництвом учителя історії Лукаш Н.В., яка підготували повідомлення   для учнів 8-9 класів на тему «Забути неможливо уроки пам’яті людської», де презентували матеріали пошуково-дослідницької роботи про долю колишнього в’язня концтабору Заксенхаузен Воєводченка В.К. та його книгу «Сам о себе»; урок історичної правди «Жахливе пекло фашистських концтаборів» для 10 класу провела класний керівник Клименко С.П. У шкільній медіатеці оформлена книжкова виставка «Обпалені душі і серця». Лекція «Зламані долі», прочитана вчителем історії Шингур І.О. змусила одинадцятикласників замислитись над тим, що Друга світова війна не оминула жодної родини. Сувора правда війни залишиться з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто віддав в ім’я перемоги найдорожче – життя.