Участь у Всеукраїнській педагогічній студії

26 жовт. 2017
Оновлюємо початкову освіту разом!

25 жовтня 2017 року представники школи Каткова Любов Єгорівна і Притула Ірина Миколаївна взяли участь у Педагогічній студії за темою "Інноваційний освітній проект для початкової школи "На крилах успіху": запитання і відповідї", яка працювала в Іституті педагогіги НАПН. Учасники педагогічної студії ознайомилися з інноваційністю освітнього проекту "На крилах успіху", інструментами, які задіяні для створення сучасного методичного простору вчителя, особливостями організації навчально-виховного процесу в експериментальних навчальних закладах, створення ефективного освітнього середовища, інноваційними формами і методами організації навчальної діяльності учнів в межах проекту.