Яким я бачу майбутнє міста Гуляйполе після перемоги

22 бер. 2024
21 березня відбулася онлайн – зустріч активістів учнівського самоврядування

Яким я бачу майбутнє міста Гуляйполе після перемоги

21 березня відбулася онлайн – зустріч активістів учнівського самоврядування, де виникла дискусія з приводу масштабної проблеми, яка бентежить кожного українця – війна. Єгор Дорогобід наголосив: «Кожного дня гинуть люди від безжальних дій ворога, яким немає виправдання. І ми всі розуміємо, що обов’язково переможемо, але це лише питання часу. Кожен із нас хоча б раз задумувався над тим, якою буде Україна після нашої перемоги. Я впевнено можу сказати, що втомленою, але щасливою. Щодня наші захисники й захисниці борються за наше світле майбутнє. Вони віддають своє життя заради нас – нового покоління, яке готове змінити країну». Олександра Притула підтримала розмову: «Звісно, що я бачу неньку-Україну такою ж квітучою, якою вона була й раніше, але трішки з іншими людьми. Адже війна нагадала нам, що головне не матеріальне. Шкода, що раніше не всі це розуміли. Я сподіваюся, що після закінчення війни всі усвідомлять, що варто бути справжнім українцем не лише на слові, а й на ділі». Учасники онлайн – зібрання висловлювали свої судження:

Аліна: «Молодь повністю перестане використовувати та транслювати вороже»;

Денис: «Ми всі збагнемо, що своє є найкращим і його варто вивчати» ;

Анастасія: «Надіюся, що об’єднання людей нікуди не дінеться, а навпаки підсилиться. Адже разом ми зможемо збудувати світлу країну»;

Дар’я: «Звісно, що відбудуємо всю архітектуру, здіймемося на новий рівень, обов’язково повернемо всі території, які за правом належать нам»;

Софія: «Українцям ніколи не потрібно було чужого, ми завжди гідно відстоювали своє»;

Діана: «Та варто пам’ятати, що будь-що починається із нас. Насамперед, нам самим слід змінити погляди на життя, стати добрішими одне до одного, бути небайдужими до чужих проблем»;

Крістіна: «Ще нам потрібно берегти та цінувати не лише архітектуру, а й природу. Бо нові будинки можна збудувати, а втрачену екологію дуже важко відновити, майже неможливо»;

Єгор: «Я сподіваюся, що люди, які виїхали за межі нашої Батьківщини, повернуться додому і допомагатимуть нам творити нову сторінку в історії»;

Олександра: «Я впевнена, що майбутнє моєї держави буде світлим, чарівним, спокійним і мирним, незважаючи ні на що. Адже ми стільки років боремося за право вільно жити на своїй території, що іншого вибору в нас не існує. Тому нам варто об’єднатися, щоб усі наші бажання та задуми неодмінно здійснилися»

Семикласники поділилися своїми думками -

Яким я бачу майбутнє міста Гуляйполе після перемоги:

Андрій: «Після тяжких часів війни, коли наші вулиці були зруйновані, а серця наповнені тривогою та надією, ми нарешті відзначимо перемогу. Ми відновимо наші дороги, школи, лікарні та інші важливі об’єкти. Наші вулиці будуть вкриті квітами, а дитячі майданчики знову наповняться сміхом та радістю. Гуляйполе стане центром інновацій та технологій. Ми побудуємо сучасні інфраструктури для стартапів, де молодь зможе реалізувати свої ідеї та розвивати нові проекти. Ми будемо зберігати наше навколишнє середовище. Парки, сади та зелені зони будуть доглядатися, а місцеві жителі будуть активно брати участь у програмах з екологічної освіти. Гуляйполе завжди славилося своєю культурною спадщиною. Ми відновимо наш культурно – спортивний комплекс, музей та бібліотеки. Фестивалі, концерти та вистави знову заповнять наші вулиці музикою та мистецтвом. Наша перемога над ворогом об’єднала нас. Ми будемо підтримувати один одного, будувати сильні стосунки та працювати разом для процвітання Гуляйполя. Нехай майбутнє нашого міста буде яскравим, сповненим надії та можливостей»

Діана: «Місто Гуляйполе – це місце, де я бачу світле майбутнє. Після перемоги воно перетвориться на сучасний центр, де житимуть задоволені люди. Ось декілька ідей:

• Краща інфраструктура: Дороги будуть відремонтовані, а нові будівлі з’являться. Це зробить місто зручнішим для життя.
  • Більше робочих місць: Нові підприємства принесуть роботу місцевим жителям. Це покращить економіку та зробить місто більш процвітаючим.
  • Зелені зони та культурні об’єкти: Місто буде дбати про природу. Парки, музеї та фестивалі збагатять життя громади.
  • Безпека та спільнота: Люди будуть підтримувати один одного. Безпека стане пріоритетом. Сподіваюся, що Гуляйполе стане чудовим місцем для всіх, хто там проживатиме!