Вітаємо з перемогою!

19 бер. 2024
Радіємо й пишаємося! Копілець Анастасія, учениця 11-А класу, здобула перемогу у Всеукраїнському краєзнавчому конкурсі «От де, люде, наша слава, слава України» в номінації «Кращий патріотичний постер»

Радіємо й пишаємося!
Копілець Анастасія, учениця 11-А класу, здобула перемогу у Всеукраїнському  краєзнавчому конкурсі «От де, люде, наша слава, слава України»  в номінації «Кращий патріотичний постер», присвяченому 210-річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. Ця перемога досягнута завдяки співпраці з учителем Валентиною Анатоліївною Коротнюк.  Бажаємо нашим переможцям творчого вогнику, віри й наснаги,  нових досягнень!