Учні 1-4 класів відвідали Клас безпеки у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області

5 бер. 2024

5 березня 2024 року учні 1-4 класів КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради відвідали Клас безпеки у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області. Вони побували на таких локаціях як «Психологічна», «Мінна безпека», «Пожежна безпека», «Правила поведінки з вогнем». Фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій особливу увагу приділили питанню дотримання правил мінної безпеки. Ознайомили з муляжами вибухонебезпечних предметів і розповіли як їх відрізняти. Продемонстрували фото, як вибухонебезпечні предмети можуть бути замасковані. Розповіли як поводитися з незнайомими предметами і як уникнути небезпеки. Повторили «золоте правило»: побачив боєприпас чи підозрілий предмет – НЕ підходь! НЕ чіпай! Телефонуй 101! Учні закріпили алгоритм дій при пожежі та при виявленні вибухонебезпечних чи підозрілих предметів, згадали номери викликів екстрених служб, переглянули презентацію «Правила поведінки з вогнем». Рятувальники наголосили на дотриманні правил безпеки життєдіяльності в побуті й довкіллі, а також розповіли про вогнегасники та їхнє використання, показали їх будову та принцип дії. Школярі мали можливість поміряти захисне екіпірування рятувальників.
Безпека кожної людини починається змалечку, а нова реальність, в якій тепер зростають діти, вимагає від них нових знань. Такі заняття мають величезне значення, бо несуть важливі знання, які збережуть не одне людське життя.