Вітаємо переможців!

23 лют. 2024
З радістю вітаємо Переможців

З радістю вітаємо Переможців обласного конкурсу авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!» Куріленка Кирила, учня 5-Б класу, керівник Куріленко А.В., Копілець Анастасію, ученицю 11-А класу, керівник Стасик Л.І. Переможців обласного етапу Всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки «Космічні фантазії» Костенко Анну, ученицю 6-А класу, керівник Михайленко Ю.М., Немченко Ніколь, ученицю 4-Б класу, керівник Мосейко А.О., Жадана В’ячеслава, учня 1-Б класу, керівник Тернова С.В., Шкаброва Тимура, учня 3-В класу, керівник Ольхова Л.І., Копілець Анастасію, ученицю 11-А класу, керівник Стасик Л.І. Переможців обласного онлайн-конкурсу з науково-технічної творчості «Юні техніки України – 2024!» Козярина Максима, Сергієнка Артура, Гринь Поліну, учнів 4-Б класу, керівник Мосейко А.О. Переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» Ситник Софію, ученицю 3-В класу, керівник Ольхова Л.І., Гринь Поліну, ученицю 4-Б класу, керівник Мосейко А.О., Шапошнікову Тетяну, ученицю 5-В класу, керівник Зеленяк О.М. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, постійно розвивати свої творчі здібності й невпинно рухатись до все нових і нових вершин. Нових перемог під мирним небом. Пишаємося нашими талановитими дітьми!