16 днів проти насильства

30 лист. 2023
В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" 29.11.2023 р. був організований онлайн-діалог "

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" 29.11.2023 р.  був організований онлайн-діалог "Попередження домашнього насильства. Міфи та факти" для учнів 8-9 класів. На захід був запрошений начальник сектору ювенальної превенції Пологівського районного відділу поліції капітан поліції Костянтин Валентинович Сидоренко. До заходу долучилися близько 60 учнів. У форматі відкритого діалогу діти ставили капітану поліції важливі питання щодо насильства та отримували на них відповіді. Підлітки дізналися, що насильство карається законом та в разі небезпеки, вони завжди можуть звернутися по допомогу. Психолог провела з дітьми гру "Міфи та факти про насильство", під час якої учні розвіяли фейкові стереотипи щодо питання насильства.