Засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами

14 вер. 2023
Засідання КППС дітез з ООП

У навчальному закладі КЗ «Опорний заклад загальної середньої освіти «Престиж» Гуляйпільської міської ради у 2023/2024 навчальному році організовано інклюзивне навчання для 12 дітей з особливими освітніми потребами у 9 класах. Передумовою у забезпеченні ефективності навчання дітей з особливими освітніми потребами є індивідуалізація освітнього процесу з урахуванням її індивідуальних потреб і можливостей, здібностей та інтересів, що забезпечується шляхом розробки Індивідуальної програми розвитку та Індивідуального навчального плану (за потреби). Саме з цього приводу у вересні відбулися перші засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, на яких були присутні всі члени команд, включаючи представника КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Гуляйпільської міської ради Григоренко Л.М. та одного з батьків дитини.
На засіданнях затвердили склад команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП, Індивідуальну програму розвитку, Індивідуальний навчальний план та розклад корекційних занять на 2023/2024 навчальний рік. Інформацію, яку отримали члени команд психолого-педагогічного супроводу під час засідання, взяли до уваги та використання для навчання, розвитку й виховання дітей з ООП відповідно до вікових та індивідуальних потреб.