Привітання з Днем знань від учнівського самоврядування

31 серп. 2023
Вітання

Сонячним зайчиком добігло до свого кінця дзвінкоголосе літо, закінчилися літні канікули. І знову срібний голос шкільного дзвоника покликав  учнів здобувати знання, а вміння вчитися - це ключ до них.

Активісти учнівського самоврядування надсилають щирі вітання адміністрації, педагогічним працівникам, здобувачам освіти нашого закладу з нагоди Дня Знань! Дорогі вчителі, ви – наша вірна підтримка, наша опора! Ви щоденно дбаєте про розвиток підростаючого покоління, даруєте нам безцінні знання і вміння, безліч можливостей проявити сильні сторони особистості, готуєте нас до дорослого життя. Ви вчите молодь бачити прекрасне, впевнено рухатися до омріяної мети та підкорювати будь – які вершини! Найперші кроки успіху ми розпочинаємо саме у нашій рідній школі, яка є символом мудрості та мотиваційного натхнення. Бажаємо вам, любі наставники, і далі успішно викладати та навчати учнів бути чесними, відданими своїй країні, любити Батьківщину. Своїми здобутками і досягненнями обіцяємо вносити часточку в Перемогу України над ворогом! Нехай цей навчальний рік починається вдало і проходить успішно!

Дорогобід Єгор