Вітання зі Святом Останнього дзвоника!

2 черв. 2023
Вітаємо!

Любі друзі!

Добіг до кінця 2022/2023 навчальний рік. Він був для нас тривожним і надзвичайно відповідальним, адже проходив в умовах воєнного стану у дистанційному форматі, а не в стінах рідної школи. Війна розкидала нас, вчителів і учнів з їх родинами, по всій Україні і за кордоном.   Цей навчальний рік буде пам’ятним для всіх учасників освітнього процесу. Скільки було переживань, турбот, що вимагали від усіх нас зібраності, працьовитості, тісної комунікації, порозуміння і впевненості, що все спрямовано на забезпечення безпечного освітнього середовища, на успішне он-лайн навчання. Ми спільно подолали всі перешкоди,  зуміли якісно організувати освітній          процес, незважаючи на повітряні тривоги, відсутність світла чи Інтернету. І сьогодні святкуємо День останнього дзвоника. Навчальний рік завершили 614 учнів, з них 4-й клас - 64 дитини, 9-й клас – 56 здобувачів освіти, 11-й клас -33 випускники. Наші учні були активні у різноманітних інтелектуальних і творчих конкурсах, челенджах, акціях. Я можу впевнено сказати, що попри всі виклики ми гідно  витримали цей навчальний рік. Бо ми разом! А вдома у Гуляйполі нас чекає зранена війною школа, але ми впевнені, що по закінченню війни на шкільному подвір’ї лунатимуть веселі дитячі голоси. Я щиро вітаю всіх вас із святом. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих успіхів!

Дорогі колеги! Цей навчальний рік   став для нас, вчителів, справжнім випробуванням. Війна змінила все: наше ставлення одне до одного, підходи у викладанні, наш світогляд. Але вона не забрала у нас любов до своєї професії, прагнення працювати творчо та результативно. Багато різних опанованих нами освітніх платформ, методик, прийомів, прослуханих вебінарів, проведених тренінгів, відкритих уроків, виховних заходів, комунікацій з учнями і батьками задля покращення якості освіти в умовах дистанційного навчання. Ви знаєте, як важко навчити дитину в нинішніх умовах і робили все можливе для мотивації її до навчання. Ви виховуєте в учнів почуття патріотизму, вірності і впевненості в нашу перемогу. Дякую Вам за невтомну працю і щирий вогник прагнення до нового, до вершин педагогічної майстерності.

Надійними спільниками у шкільних справах є ви, шановні батьки. Цьогоріч на ваші плечі і нерви лягло багато клопоту: нестача, або застарілі гаджети, недомашні умови проживання, спонукання дітей  до активного навчання, створення для них необхідних умов,  постійна комунікація з педагогами, допомога власним дітям у навчанні, особливо у початкових класах. У гарних результатах навчання наших дітей є і ваша левова частка. Я вдячна Вам за терпіння і витримку, за розуміння і відкритість. Бажаю всім здоров’я миру, перемоги! Бережіть себе і свої сім’ї!

Любі випускники! Для вас перегорнута остання сторінка шкільного життя. Прийміть щирі вітання і побажання успіху у новому дорослому житті. На думку спадають слова легендарної української поетеси Ліни Костенко «І все на світі треба пережити, і кожен фініш – це по суті, старт». Ми живемо в непростий для України час. Останній дзвоник – це фініш навчального року, а по суті, старт – початок нового рівня, нового кроку вперед і я хочу побажати вам зробити його сміливо, твердо і успішно. Пам’ятайте, Україна – це ми!