Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху

24 трав. 2023
В закладі був проведений Єдиний національний урок з елементами тренінгу «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану»

З метою профілактики дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення ними необхідності вироблення навиків дотримання правил поведінки на дорозі, свідомого ставлення юного покоління до свого життя і здоров’я, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, узагальнення й удосконалення знань з безпеки дорожнього  руху в закладі був проведений Єдиний національний урок з елементами тренінгу «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану». Учні закріпили знання з правил поведінки пішоходів на вулицях і дорогах, знання з порядку дій у разі дорожньо-транспортної пригоди, правил безпечної поведінки на залізниці та правил використання (носіння) світлоповертальних елементів, а також проведено цикл заходів із відпрацювання практичних навиків поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів. Під час уроку класні керівники наголошували на тому, що українським водіям заборонили  використовувати відеореєстратори, щоб уникнути розголошення інформації про переміщення та хід виконання завдань сил оборони, яка може якось допомогти противнику. Звернули увагу вихованців на те, що під час прогулянки не можна перебувати далеко  від дому. Не ігнорувати сигналів, які повідомляють про «повітряну тривогу». Після отримання такого сигналу, негайно прямувати в укриття!  Не фотографувати місцевість та не публікувати, бо фото може бути з координатами інфраструктури, розташування ЗСУ тощо. Не розповсюджувати інформацію, яка несе загрозу для України! Знаходячись на вулиці, не підходити та не торкатися до невідомих речей! Навіть звичайні побутові предмети можуть бути заміновані, тому не брати в руки: іграшки, коробки, телефони тощо. Побачивши будь - які підозрілі предмети, негайно повідомити дорослих. Проведений захід сприяв усвідомленню учнями необхідності вироблення навиків дотримання правил безпечної поведінки в умовах воєнного часу.

Фото можна переглянути тут