Вітаємо зі святом!

1 вер. 2022
Привітання директора закладу Каткової Любові Єгорівни зі святом.

Дорога шкільна громадо! Сьогодні традиційно в усіх школах дзвенить перший дзвоник, який сповіщає про початок навчального року. У День знань ми розпочинаємо навчання.

Перший дзвоник…, але не такий, як завжди. Згадую, як вирувало дитячим гомоном шкільне подвір’я, як поспішали на урочисту лінійку маленькі і дорослі  школярі у супроводі мам, тат, бабусь, цілої родини. Шкільне життя бурлило дитячим сміхом, радістю від зустрічі з друзями, квітами, посмішками. У непростий військовий час ми сьогодні розпочинаємо навчальний рік. Реалії сьогодення згуртували, зміцнили душі і серця наших вчителів і учнів: від серйозних випускників до безтурботних першокласників. 24 лютого назавжди змінило нас усіх, перекреслило багато планів, у когось забрало домівку, когось розлучило з рідним Гуляйполем, змусило нас перейти на дистанційне навчання чи продовжити його десь за кордоном. Але ми все одно залишаємось разом, гуляйпільці, чия доля пов’язана з нашою школою: вчителі, учні, батьки. Сьогодні у шкільну родину ми приймаємо 47 першокласників: ми віримо у вас, сподіваємося, що все вдасться, бо поведуть вас у Країну знань мудрі  і досвідчені педагоги Михайленко Юлія Миколаївна, Кукурудзяк Тетяна Петрівна. На усіх чекає нелегкий навчальний рік, але впевнена, що спільно ми подолаємо всі перепони і труднощі, проводити уроки у воєнний час – свідчення великої сили та стійкості. І завдання педагогів нині – дати дітям відчуття безпеки, а не лише нові знання.

Вітаю наших випускників, ви вийшли на фінішну пряму шкільного життя: успіхів та удачі вам.

Вітаю усіх зі святом, миру та перемоги нам усім та Україні! З Першовереснем!