День безпечного Інтернету

8 лют. 2022
Заходи до Дня безпечного Інтернету

8 лютого 2022 року «День безпечного Інтернету» під гаслом «Разом для найкращого Інтернету»  Цей День проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема наймолодших користувачів та користувачок.  У закладі проведено ряд заходів щодо безпеки в Інтернеті.

З учнями 7 класів проведено тренінг (дистанційно)

"З Інтернетом безпечно на ТИ"

Мета: сформувати розуміння правильного користування Інтернетом та виявити всі плюси та мінуси бездумного та грайливого ставлення до ресурсів глобальної мережі. Виявити фактори ризику для дітей у цій сфері та навчити учасників, як себе убезпечити в кіберпросторі. Формувати принципи групової роботи з документами на Google диску та налаштувати на плідну й цікаву співпрацю.

З учнями 5 класів проведено бесіду (дистанційно)

"Мандруй по мережі Інтернет безпечно" та учнями створено презентації  з правилами поведінки в мережі Інтернет

Мета заходу: розширити уявлення учнів про мережу Інтернет; сформувати уявлення про небезпеку, яка може бути в Інтернеті; виховувати вміння безпечно користуватися мережею Інтернет, сприяти безпечному спілкуванню в мережі Інтернет.