Заходи до Дня Соборності України

24 січ. 2022
У закладі проведено заходи до Дня Соборності України

З нагоди Дня Соборності України у закладі проходили пізнавальні заходи,  метою яких було відродження паростків духовності, пробудження у душах дітей зацікавленості  до поглибленого вивчення iсторiї  та культурних надбань українського народу, виховання поваги та любові до рідного краю, його історичного минулого і сучасності. Форми роботи, в яких були задіяні учасники освітнього процесу були цікавими та насичені історичним змістом,  направлені на розвиток патріотичних почуттів та настроїв школярів. Тематичні виховні години «Ми – українці»  з переглядом мультимедійних презентацій  провели класні керівники 1-4 класів. Молодші школярі брали участь у створенні презентацій, малювали малюнки,  виконували інтерактивні вправи, створювали живий ланцюг, як символ Соборності України. Історично-літературний екскурс «Собор єднання і порозуміння» провели класні керівники для 5, 6  класів. Учням були запропоновані конкурси «Народознавчий», «Географічний», «Літературний»,  в яких вони проявили знання та ерудицію. Класні керівники 7, 8 класів провели віртуальну годину державності «В єднанні сила й міць держави», познайомили з літературним міксом «Поети про Соборність», адже ідея Соборності України є прикметною рисою у численних творах українських поетів. Учні 6-Б класу із захопленням слухали розповідь класного керівника Вікторії КОПЕРВАС про боротьбу українського народу за соборність своїх земель, однієї  із важливих сторінок нашого минулого,  переглянули відео про проголошення Акту злуки . Відповідали на запитання літературно-історичної вікторини «Це моя Україна» та взяли участь в інтелектуальній грі «Як добре ти знаєш свою країну?».  Дізналися про значення слова «соборність», яке включає в себе поняття єдність і згуртованість. Для 9-х класів учитель історії Ірина ШИНГУР підготували слайд-презентацію «Історія Соборності у світлинах». Школярі готували повідомлення про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Учні 9-Б класу взяли участь у шкільному етапі обласного фотофестивалю «Україна – це ми!». Учні 10-А класу взяли участь у історичному хроноскопі «Задзвеніли срібні дзвони України», який підготувала й провела класний керівник Алла ВЕРЕМІЙЧЕНКО,  вони дізналися про історичне значення  Дня Соборності України, здійснили віртуальну подорож містами України, декламували вірші відомих українських поетів Л.Костенко, В. Чуркіної, О. Тарасової про Україну, взяли участь у грі «Визначні місця України». Здобувачі освіти 10-Б класу разом з класним керівником Ніною КРУТІНЬ взяли участь у районному заході «В Соборності душ наша єдність». Учні 9-Б та 10-х класів підготували мультимедійні привітання у вигляді презентацій, які розмістили на сайті закладу.  Вчитель Наталія ЛУКАШ провела засідання клубу «Дебати» з теми» Україна має шанс на розбудову самостійної соборної держави» для одинадцятикласників. Проведені заходи сприяли формуванню національної свідомості школярів, вихованню у них почуття патріотизму.

Фотоальбом можна переглянути тут