Проведено виховні заходи

13 січ. 2022
Працівниця ювенальної превенції Анастасія Дерев'янко провела виховні заходи

З метою профілактики виникнення негативних явищ в учнівському середовищі 10 та 12 січня 2022 року працівницею сектору ювенальної превенції Пологівського РВП ГУНП в Запорізькій області Анастасією ДЕРЕВ’ЯНКО проведено  виховні заходи з учнями 7-х класів та індивідуальні бесіди з учнями 9-х класів на теми: «Не нашкодь собі»,  «Людина та її здоров’я», «Наслідки вживання наркотичних та психотропних речовин». Поліцейська зазначила, що тільки з розумінням цінності здоров’я і руйнівних наслідків шкідливих звичок у підростаючого покоління виникає усвідомлення необхідності дбайливого ставлення до власного здоров’я.  Крім того, було наголошено, що поліція разом з службою у справах дітей проводить рейди щодо виявлення правопорушень і порушує клопотання щодо притягнення батьків до адміністративної відповідальності згідно чинного законодавства. Зустріч пройшла у формі діалогу, учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно піклуватися про своє здоров’я та здоров’я оточуючих, дбати  про своє майбутнє і своїх близьких. На завершення  представниця правоохоронних органів подякувала дітям за увагу та зосередженість, закликала прислухатися до порад батьків та вчителів, аби не траплялись з ними ніякі прикрі випадки. Проведена зустріч спонукала учнів замислитись над своїм майбутнім, усвідомити, що лише від них та їхніх вчинків залежить подальше життя.