Вітаємо зі святом!

30 груд. 2021
З Новим роком!

Всі учні закладу з нетерпінням чекали, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Цікавим та розважальним було святкування Нового року для учнів 1-4 класів. Одинадцятикласники Дідковський Олександр, Горпинич Марія, Бесараб Тіна, Задорожнюк Єлизавета, Кавун Каріна, Червоненко Ангеліна спільно із заступником директора з виховної роботи Стасик Л.І. та вчителем музичного мистецтва Сташуком С.І. організували захопливе новорічне дійство біля ялинки та мінідискотеку.   Найбільше позитивних емоцій у дітей викликали казкові герої разом з Дідом Морозом та Снігурочкою, які завітали на свято. Діти  демонстрували свої акторські здібності та вміння танцювати й співати. На завершення свята Дід Мороз та Снігурочка побажали всім, щоб  новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Адміністрація, педагогічний колектив, учні та батьківська громадськість  висловлює щиру подяку Дейнезі Віктору Івановичу  за допомогу у придбанні новорічної ялинки. Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу дітям. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Вдячні  за розуміння наших проблем і таку необхідну сьогодні підтримку. Хай Господь Вам сторицею віддячить за Ваше розуміння, добро, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. Бажаємо всім щасливого Нового року та веселих Різдвяних свят.