Свято відриття пришкільного мовного табору "Посмішка"

7 черв. 2019
У закладі вдбулося свято відкриття пришкільного мовного табору "Посмішка"

Прийшло  літо! Воно поспішає подарувати нам три місяці літніх теплих днів, щоб ми гарно відпочили, засмагли, прочитали безліч цікавих книжок та зробили всі справи, які запланували на літо.

Наші діти – веселі  й бешкетливі, сумні й смішні, наповнюють життя змістом,приємними турботами. Упродовж  багатьох років звучить у нашому житті гасло: «Мир дітям планети Земля». Щороку перший день червня ми називаємо Міжнародним  днем захисту дітей.

Настала довгоочікувана мить відправитись у тривале кругосвітнє плавання по океану Розваг. Сьогодні  в нас незвичайне, веселе свято – відкриття табірної зміни пришкільного мовного табору «Посмішка». У нашому таборі – 60 хлопчиків  та дівчаток, які об’єдналися у 4 загони.

Загони вишикувалися й приготувалися до переліку девізами та загоновими піснями. Щоб дозвілля було приємним, щоб порядок та дисципліна були нашими супутниками, всім дітям необхідно дотримуватись законів табору. Ведучі свята Притула  Олександра та  Тарасенко Нікіта наголосили на значенні законів  табору та пояснили необхідність  їх використання.

• Закон Толерантності;
  • Закон Ввічливості;
  • Закон Поваги;
  • Закон Дружби.

Лунали пісні у виконанні Тоцької Валерії,  Попович Катерини, Бакаєвої Єви, Григорук Олександри, Сідаш Даші, КурманАнни. Шевченко Владислав  виконав  на гітарі пісню про черепаху. Запальний танок у виконанні вихованців загону « Playfulkids» покликав усіх до танцю. Пісні з рухами у виконанні загонів «Rainbow» та «Bienenchen»  сподобались всім присутнім. А найбільше дітям сподобалися рухливі  ігри та святкова дискотека.

Наостанок лунали святкові побажання для вихованців мовного табору «Посмішка».

• Хай вирує табірне життя;
  • Хай веселим воно буде і щасливим!
  • Хай приємним  буде відпочинок!
  • Хай буде у світі мир;
  • Хай всіх нас вітає  кожного дня привітне сонечко;
  • Хай цвіте на личках дітей радісна усмішка;
  • Хай дзвенить веселий дитячий сміх!

Фотоальбом можна переглянути тут