Тренінг-квест для школярів, батьків та шкільного персоналу

20 трав. 2019
У закладі пройшов квест- тренінг «Сортуй сміття – покращ своє життя»

Зробимо наше місто чистим!

Згідно із соціологічним дослідженням “Молодь України 2015 лише 2% молоді беруть участь у громадських ініціативах та суспільному житті. Така невтішна статистика –  результат відсутності відповідних навичок, знань та зневіри у тому, що їхні дії можуть вирішити різноманітні соціальні, економічні чи політичні проблеми. Тому Фонд братів Кличків на підтримку міжнародної програми “Світ без відходів” (World Without Waste) започаткував проект Zero Waste School, який вчить школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і  у світі.

Тепер наша школа, як і всі інші конкурсанти Zero Waste School, провели тренінг-квест для школярів, батьків та шкільного персоналу, що відбувся 20 травня. На ньому ми навчили усіх охочих правильному сортуванню сміття.  Квест- тренінг «Сортуй сміття – покращ своє життя»  складався з декількох етапів. Веселим був квест «Тімбілдінг», який згуртував команди і спрямував їх подальшу роботу. Під ьчас інформаційно-просвітницького етапу учні ознайомилися з презентаціями «Зміни світ та Гуляйполе на краще», «Друге життя відходів», «Навколишній світ страждає від сміття». Цікавими і змістовними були виступи спікерів  Гринь Тетяни, Лагоди Тетяни, Сакун Анни – представників молодіжної організації громади. Активну участь у квесті взяли батьки закладу. На етапі рефлексії команди захищали власні ідеї щодо покращення екологічного стану міста і школи.  Ми закликаємо гуляйпільців: підтримуйте чистоту, беріть активну участь у прибиранні сміття, впорядковуванні   та  озелененні територій. Не допускайте спалювання сміття та почніть його сортувати: здавайте макулатуру, скло, пластик, метал, текстиль  у пункти прийому вторинної сировини. Прагніть зменшення об’єму сміття за рахунок ущільнення пластикової та картонної упаковки. Сортуйте сміття заради кращого життя. Не будьте байдужими та долучайтеся до благородної справи зробити наше місто чистим!

Фотоальбом можна переглянути тут!