Запрошення до проекту "Демократична школа"

18 квіт. 2019
Заклад відібрано для участі в інноваційному освітньому проекті

З радістю повідомляємо, що нашу школу відібрано для участі в інноваційному освітньому проекті всеукраїнського рівня за темою «Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти», який здійснює Програма підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа» у співпраці з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», а також із закладами післядипломної педагогічної освіти з координуванням Комунальним закладом Львівської обласної ради «Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Наш колектив повний ентузіазму брати участь у даній програмі, оскільки нам важливий розвиток громадянських компетентностей учнів, а також розвиток і зростання педагогічної майстерності вчителів..

Діяльністьу проекті триватиме 15 місяців - від квітня 2019 р. до червня 2020 р. й передбачає виконання низки завдань, які допомагатимуть запроваджувати формування та оцінювання громадянських компетентностей у щоденну шкільну практику. У цій діяльності нас супроводжуватимуть і підтримуватимуть тренери програми «Демократична школа».

Ми працюватимемо в цьому напрямку разом!