Загальношкільне літературно-музичне свято до 205-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

15 бер. 2019
У закладі відбулося загальношкільне літературно-музичне свято до 205-річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

Минуло  205 років  від  дня народження Тараса Григоровича Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його слово живе  між нами. Не просто живе, а турбує  свідомість, утверджує національний  дух, надихає  на боротьбу. Вогонь його поезії і його душі запалює в серцях іскру любові до рідної землі, іскру гідності й честі. Тож за давньою і доброю традицією у березневі дні, коли явився світові великий Кобзар, ми ще раз звертаємося до постаті українського генія, його безсмертної духовної спадщини.

В один із таких сонячних березневих днів, а саме 14 березня, у нашій школі відбулося літературно – музичне свято  «На струнах Кобзаревої душі» за участю учнів 9 – Б класу, учителів української мови та літератури  Кукурудзяк О.О. та музичного мистецтва Сташука С.І.

Здається, у цей день у стінах школи витав дух самого Шевченка. Святково прикрашена зала сприяла створенню піднесеного настрою. Ведучі заходу Мірошніченко В. та Целіковський В. запросили до зали гостей – і почалося дійство. Композиція свята була неординарною і цікавою. Вона поєднала в собі й виконання учнями віршів Шевченка (Кацай Д., Стасик Д., Павелько Д., Дудка Є., Григоров В., Булгак О., Минка А., Колодка А. та Клименко М.), і спів пісень на слова поета у виконанні Явор Н., Жовніренко О., Дубченко К., Василенко К., Мелащенко В., Ганусеєв Г. й інсценізацію поеми «Катерина»,яку вдало і талановито зіграли Дутова В., Лазебний Є., Рощин А., Шаповал М. Дев'ятикласники  вразили присутніх не тільки своєю проникливою грою, майстерним читанням  поезій Великого Кобзаря, виконанням пісень на слова поета,  а й запалом, з яким була підготовлена ця літературно – музична композиція. Присутні на святі  учні  7–9 класів переконалися в тому, що з уст дітей  звучали по – справжньому мужні Шевченкові поезії про минуле України та його щирі мрії та сподівання на майбутнє. Виховний захід, присвячений 205 – річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, сприяв вихованню в підростаючого покоління глибокої любові до рідної землі та її національних традицій, адже твори Т. Г. Шевченка не старіють, не втрачають своєї актуальності і в наш час.

Фотоальбом можна переглянути тут.