Подяка спонсорам!

2 черв. 2016
Подяка спонсорам мовного табору!

Реальна допомога школі

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Це добре розуміють наші спонсори: Коростельов Олександр Юрійович, Курман Сергій Іванович, Курман Ярослав Сергійович, Синельник Анатолій Михайлович, Філіпченко Валентина Миколаївна, Брезицький Федір Григорович, Притула Юлія Іллівна. Одним із свідчень цього стала реальна допомога школі. Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи комунального закладу «Гуляйпільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради висловлюють найтепліші слова подяки за фінансову допомогу в організації роботи літнього мовного табору.

Ваша підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння важливості оздоровлення та інтелектуального розвитку підростаючого покоління.

Від усього серця дякуємо нашим спонсорам, бажаємо здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, нехай завжди і всюди гріє сонце любові, а Ваші домівки будуть осяяні світлом миру і добра. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю. Минають роки, віки, тисячоліття, змінюватиметься світ та поки триватиме життя на Землі незмінними залишаться Любов і Добро, які випромінюють і несуть такі люди як Ви.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословіння на ваші добрі діла !

Директор КЗ «Гуляйпільська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради Любов Єгорівна Каткова, начальник табору Вікторія Валеріївна Копервас