У закладі відбулося свято Дня працівників освіти

5 жовт. 2018
У закладі відбулося свято Дня працівників освіти

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначила  День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. Відбулося таке свято і в комунальному закладі «Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської міської ради, яке цьогоріч було присвячене 150-ій річниці заснування школи. Особливу  увагу  було  приділено вшануванню колег, які багато років   віддавали свою силу, енергію, розум і творчість дітям.  День розпочався із привітання працівників закладу одинадцятикласниками: звучала гарна музика, в актовій залі зібрався весь педагогічний колектив, а також учителі, які багато років віддали справі навчання та виховання підростаючого покоління: Левицька Ніна Кирилівна, Андрієнко Валентина Василівна, Чижук Олександра Іванівна,  Медяник Валентина Василівна, Передерій Валентина Михайлівна, Куріленко Неля Іванівна, Дюженко Людмила Анатоліївна, Власенко Ніна Яківна, Отрішко Олена Василівна …. Ведучі свята розповіли про  славний трудовий шлях наших шановних ветеранів педагогічної праці, а ті в свою чергу подякували за привітання і побажали школярам та вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів у роботі та навчанні, миру й затишку в оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах. Діти разом із учителем Клименко С. П.  та музичним керівником Сташуком С. І. підготували чудові концертні номери. На розсуд глядача були представлені веселі сценки з учнівського життя. Учасники заходу  висловили сердечну вдячність педагогам за їх невтомну працю, недоспані ночі та щиру підтримку. Чудовий настрій і заряд енергії отримали всі учасники заходу. Атмосфера цього дня для всіх працівників закладу була насправді теплою та дружньою.

Фотоальбом можна переглянути тут