Парад зірок

23 трав. 2018
Свято вшанування переможців

23 травня 2018 року у закладі відбулося свято вшанування переможців,

свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначали найкращих     учнів і вчителів, які гідно представили нашу школу. Є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, яка вплітає у зоряний  вінок суцвіття свого таланту. На наше свято завітала богиня мудрості, покровителька наук Афіна Паллада, яка вітала всіх присутніх, дякувала молодому поколінню, що прагне до знань, шанує науку, любить працю. Тим, хто гідно захищає честь своєї школи. Бажала, щоб дорога в житті була чиста й ясна, щоб задумані мрії збувалися і подарувала чарівні зірочки. Перша – це зірка обдарованості і таланту, друга – зірка  наполегливості і працьовитості, а третя  зірочка – це допомога і підтримка талановитих вчителів. Тож, хай палають зірки і освітлюють шлях до перемоги!

У номінації  "Обдарованість і творчість" вітали 41 відмінника,

вручили 43 диплома переможцям районних  олімпіад з базових дисциплін.

Щира подяка вчителям за якісну підготовку переможців обласних та районних олімпіад!

У номінації „Інтелектуал року” вручено 68 грамот та дипломів учням, які наполегливо підкорюють вершини знань. Бажаємо юним обдаруванням постійно підвищувати рейтинг рідної школи та міста і надалі здобувати перемогу в інтелектуальних конкурсах.

У номінації «Відкрий світ – відкрий себе” вручено 86 грамот, дипломів, сертифікатів та подарунків переможцям інтерактивних конкурсів.

У номінації  «Гордість освіти» 39 педагогів нашого закладу отримали 124 нагороди за підготовку учнів - переможців районних та обласних етапів конкурсів, фестивалів та змагань, за результативну роботу щодо стимулювання творчої активності та реалізації творчих ініціатив талановитих та здібних дітей.

Мудрим, добрим, рідним вчителям віддаємо подяку і шану!

Ви ведете своїх учнів до нових перемог та звершень!

Ви готуєте нас, молоде покоління, до самостійного життя!

І залишаєтесь для дітей вічним взірцем!

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася завуч школи Таран Світлана Євгеніївна.

Переможцям усім у навчанні найкращі наші побажання!

Розвивайтеся, дерзайте, геніями виростайте,

Будьте першими в науці і високими душею,

Хай талант Ваш розквітає під щасливою зорею!

Традиційно, на завершинні свята прозвучав гімн школи та всі переможці мали нагоду зробити колективне фото.