Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції

4 квіт. 2018
Педагоги закладу взяли участь в обговоренні питань розвитку інклюзивної освіти

3-4 квітня 2018 року у м. Запоріжжі відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Досвід та перспективи розвитку інклюзивної освіти в Україні: регіональний аспект". Педагогічні працівники Каткова Любов Єгорівна, Притула Ірина Миколаївна, Шеремет Тетяна Миколаївна взяли участь у пленарному засіданні конференції, в Освітньому марафоні "Без бар'єрів", відвідали майстер-класи, ознайомилися з презентацією досвіду щодо реалізації моделі інклюзивного навчання в закладі загальної середньої освіти на засадах особистісно-орієнтованого підходу. Оскільки наш заклад здійснює реалізацію пілотного проекту "Розвиток іклюзивного освітнього середовища у Запорізькій області", наші педагоги Шокотко В. П. , Горпинич Т.І., Куріленко А.В., Шеремет Т.М., Отрішко О.В., Мосейко А.О., Лющанська С.В. підготували на виставку, яка проводилась в рамках конференції, матерали з досвіду роботи впровадження інноваційних технологій у корекційній роботі з дітьми з ООП, по організації спільної діяльності учнів на уроці в моделі "Один учень - один комп'ютер", по адаптації та соціалізації дітей з особливими освітніми потребами в умолвах класу з інклюзивною формою навчання,  представили портфоліо учнів. Ці матеріали мають практичний зміст і викликали зацікавлення у колег.