У закладі відбулося чергове засідання педагогічної ради

26 бер. 2018
Педагоги обговорюють хід хід атестаційного періоду, створення умов для ефективної мотивації під час освітнього процесу, особливості прийому дітей до 1 класу та інші нагальні питання

26 березня у закладі відбулося засідання педагогічної ради, на якому педагоги, що атестуються у поточному навчальному році продемонстрували свої творчі напрацювання, портфоліо, матеріали з досвіду роботи. Заслуговують на увагу творчі напрацювання вчителів Шокотко В.П., Гури Л.І., матеріали досвіду яких були розглянутіі науково методичною радою ЗОІППО і рекомендовані для присвоєння педагогічного звання "вчитель -методист", Притули І.М., Веремійченко А.М., які претендують на  педагогічне звання "старший учитель", вчителі Отрішко О.В., Ольхова Л.І., атестуються на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії" та педагогічного звання "вчитель -методист".  Вчитель Сіріньок А.А. атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії". Вчителі працюють над упровадженням акмеологічних технологій в освітній процес, формуванням ключових компетентностей школярів, розвитком їх творчих здібностей.

Вчителі обговорили питання стимулювання позитивного ставлення до навчання, створення умов для ефективної мотивації, особливістю прийому дітей до 1 класу у 2018 році, затвердили вибір предмету для державної підсумкової атестації здобувачів базової середньої освіти.

З обговорених питань ухвалено низку рішень.