У 1 - А класі відбулися батьківські збори за участі практичного психолога школи – Куріленко А.В.

7 лют. 2018

Психолог провела бесіду з батьками першокласників на тему: «Розвиток позитивної мотивації,як виховна умова якості освіти». Коротко розповіла про зовнішні та внутрішні мотиви в навчанні, постановку цілей, емоційні переживання, ситуації успіху та невдачі. А також акцентувала увагу на основних факторах впливу на навчання дітей молодшого шкільного віку.

Надала дієві рекомендації щодо підвищення мотивації та позитивної установки дітей, звернула увагу на фактори успішності та підтримуючий психологічний клімат у родині.

Як підсумок, провела з батьками проективну методику «Сімейна соціограма» для виявлення місця досліджуваного в системі міжособистісних відносин , а також визначення характеру комунікацій в сім’ї .