26 січ. 2018

26 січня 2018 року на базі Гуляйпільського ЦССМ відбувся семінар з правової та психологічної підтримки для опікунів та прийомних батьків, а також окремо проведений лекторій для дітей, що знаходяться під опікою, які старше 12 років. Організаторами даного заходу  є Благодійний фонд «Щаслива дитина».

Під час проведення зустрічі  були обговорені важливі та актуальні питання, що турбують опікунів. Діти в свою чергу висловлювали думки стосовно морального клімату у родині, а також мали змогу поспілкуватися з представниками фонду та отримати зворотній зв’язок.

Дякуючи ЦССМ на чолі зі Штепою Оленою Миколаївною  та Остапенко Дар’єю Іванівною у нашому місті проходять такі заходи чуйності та підтримки. Люди відчувають піклування та взаєморозуміння, що досить важливо в наш час.