Заходи до Дня пам'яті та примирення

6 трав. 2016
6 травня проведено урочисту лінійку до Дня пам'яті та примирення "Горить людська неопалима пам'ять, яку згасити неспроможний час".

Напередодні свята Перемоги у школі урочисто, щемно, душевно пройшла лінійка, яку підготували та провели учні 9-Б класу (класний керівник Крутінь Н.Г.). На заході був присутнім учасник бойових дій в зоні АТО Забава Вадим Володимирович, який розповів школярам про бойові будні і закликав їх любити свою землю, свій край, гарно навчатися, фізично загартовуватися, щоб у майбутньому надійними захисниками України. Учні вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні та в зоні АТО хвилиною мовчання, поклали гірлянду пам'яті до Пам'ятного Знаку учням та вчителям школи, що не повернулися з війни. Затамувавши подих, присутні спостерігали за танцем "Повертайся живим", музичною конмпозицією з тканинами"Кольори Перемоги". Заключним акордом стали паперові журавлики, які на повітряних кульках жовто-блакитного кольору полинули вгору, в небо, несучі наші надії на мирне життя.