23 бер. 2017

Зустріч із педагогічним колективом щодо профілактики, діагностики, попередження прогресування і розвитку ускладнень захворювань серця.

21 бер. 2017

Засідання атестаційної комісії

15 бер. 2017

15 березня 2017 року відбулася зустріч дев’ятикласників із представниками приймальної комісії Запорізького електротехнічного коледжу Запорізького національного технічного університету

9 бер. 2017

Свято 8 Березня у школі

6 бер. 2017

Мамонтов Олександр (учень 10 класу) – переможець Обласного фестивалю – конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми»

1 бер. 2017

28 лютого 2017 року в закладі проведено класні та загальношкільні батьківські збори на тему: «Перспективи розвитку школи і сім’ї у вихованні дітей»

1 бер. 2017

Театралізована вистава «Азбука безпеки»

28 лют. 2017

25 лютого відбувся шкільний вечір

27 лют. 2017

У закладі відбулася зустріч учнів 9-х класів з провідним спеціалістом центру зайнятості Прохоренко Лесею Вікторівною

22 лют. 2017

21 лютого 2017 року до Міжнародного дня рідної мови в закладі відбулося свято «Мовні перлини для кожної дитини».