21 лютого 2017 року до Міжнародного дня рідної мови в закладі відбулося свято «Мовні перлини для кожної дитини».

22 лют. 2017

Вчитель української мови та літератури Григорова Н.М. познайомили учнів з історією розвитку української мови. Ведучі Лющанська Євгенія та Гаркавенко Сергій розповіли про історію виникнення свята, наголошуючи на тому, що це один із тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого народу.   Учні з великим задоволенням і натхненням читали вірші українських поетів: Лесі Українки, Павла Тичини, Миколи Вінграновського, Івана Франка, Ліни Костенко. Ці ліричні поезії торкнулися найтонших струн серця кожної дитини. Вокальна група «Натхнення» у складі Мірошниченко Валерії, Дубченко Катерини, Василенко Каміли, Курман Олександри виконували пісні про рідну мову. Учасники заходу одержали справжню естетичну насолоду, поринувши у світ прекрасного.

Бібліотекар Порохнява Г.М. підготувала тематичну книжкову виставку «Рідна мова – диво калинове», на якій широко представила художню, довідкову літературу, історичні документи, газетні та журнальні статті про українську мову.

У цей день також школярі взяли участь у конкурсі з українознавства «Патріот 2017». Проведені заходи сприяли вихованню в школярів любові та поваги до рідного слова.