Учнівське самоврядування

Поставте собі нову мету

Для здобувачів освіти нашого закладу тривають нові карантинні обмеження, навчання – дистанційне і щоб уникнути небезпек та ризиків рекомендовано залишатися вдома.  Голова шкільного самоврядування та ініціативна група підлітків вирішили об’єднати однодумців, обмінятися творчими ідеями та передати молоді свій досвід як із користю для здоров’я проводити вільний час.

А ви помітили скільки у нашому закладі «Престиж» гарних хлопців та дівчат? Це тому, що у нас усі за здоровий спосіб життя.  Вони дружні, спортивні, завзяті, вони впевнено крокують до мети, не дивлячись на карантин!

Щоб здоровим, сильним бути,

Треба всім про сум забути!

Спортом треба всім займатись і частіше посміхатись,

Бо усміхнена людина – це здорова Україна!

Коли ми разом, ми все зможемо,

Ми – патріоти, ми КОРОНАВІРУС переможемо!

Талановиті та розумні діти усвідомлюють, що про здоров’я потрібно дбати з ранніх років, адже це – запорука яскравого та сповненого позитивними емоціями життя. Якщо ви свідомо вийдете за межі зони вашого особистого комфорту, це підштовхне вас вперед, дозволить змінити фокус і покаже, що це ви контролюєте ситуацію, а не вона контролює вас.

Старшокласники нашого закладу та їх друзі виконують вправи ритмічної гімнастики вдома, знімають відео і пропонують усім бажаючим стати прихильниками такого виду спорту.

Особливу увагу до себе цей вид гімнастики привертає через яскравість та подібність до сучасних танців, таким чином, включає емоційність у виконанні вправ. Поряд з цим сприяє розвиткові фізичних якостей, зміцненню здоров'я, підвищенню функціональних можливостей організму. Вправи ритмічної гімнастики виконуються під музику, головна особливість якої - чіткий ритм. Яскраві ритмічні звуки виховують почуття ритму, музикальність, вміння узгодити свої рухи з музикою. Виконання вправ під запальну музику не дозволяє помічати втому, таким чином перетворює урок здоров’я на веселу гру.
Наша самооцінка підвищується щоразу, як нам вдається зробити щось нове або  набути нових навичок. Поведінка, орієнтована на досягнення мети, є одним з основних способів нашого розвитку. Проведення оздоровчих заходів сприяє усвідомленню  учнями  важливості дотримання здорового способу життя, а також розкриттю альтернатив проведення вільного часу, саморозвитку, формування корисних звичок .

Відео можна переглянути тут

Шкільний конкурс «Кращий учень – 2020» у зв’язку з карантинними обмеженнями переноситься на наступний навчальний рік. Умови проведення конкурсу залишаються без змін.

У закладі триває підготовка

до проведення шкільного конкурсу

«Кращий учень 2019 -2020 навчального року».

До участі запрошено кандидатів на звання кращих серед здобувачів освіти 8 – 11 класів.

Згідно положення, старшокласники активно готуються, а саме беруть участь у різноманітних інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсах, олімпіадах,

змаганнях та іграх.