27 лют. 2017

У закладі відбулася зустріч учнів 9-х класів з провідним спеціалістом центру зайнятості Прохоренко Лесею Вікторівною, яка провела з дітьми інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо світу професій та потреб ринку праці. Зустріч сприяла розширенню кругозору учнів щодо змісту і вимог професії до людини. Учасники заходу усвідомили значимість правильного вибору професії на подальше життя, познайомилися з основними правилами та типовими помилками при виборі професії. Із задоволенням школярі взяли участь у інтерактивній вправі «Стратегія успіху: як обрати професію». На завершення Леся Вікторівна наголосила, що правильний вибір людиною професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці.