Театралізована вистава «Азбука безпеки»

1 бер. 2017
Театралізована вистава «Азбука безпеки»

28 лютого учитель початкових класів Решитько Вікторія Володимирівна для учнів 2-х класів провела театралізовану виставу «Азбука безпеки». У ході проведення заходу вчитель використовувала різні форми роботи, що заохочувало учасників до активної ігрової та рухової діяльності. Діти з великим задоволенням брали участь у інсценізаціях різних ситуацій, іграх, конкурсах. Вікторія Володимирівна використала український фольклор, художню самодіяльність, моделювала ситуації, а учні розв’язували їх. Діти  добре засвоїли норми та правила безпечної поведінки, свої дії закріпили в сюжетно-рольових іграх, всі ситуації супроводжувалися поясненням про небезпеку та наслідки недотримання правил безпеки. Проведений захід сприяв вихованню в дітей ціннісного ставлення до власного життя та здоров’я, формуванню умінь і навичок безпечної поведінки.