4 трав. 2016

Участь у місячнику "Спорт для всіх - спільна турбота"

1 трав. 2016

Участь у акції "Великодній кошик солдату"

Учні закладу взяли активну участь у акції "Великодній кошик солдату"
28 квіт. 2016

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2016 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до центральних та місцевих органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій
28 квіт. 2016

Вітаємо переможницю обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2016»!

28 квітня 2016 року у Запорізькій обласній раді відбулася церемонія нагородження переможців обласного конкурсу "Учитель року". Вітаємо нашу колегу Шингур Ірину Олександрівну, яка посіла ІІІ місце в конкурсі в номінації "Історія"
27 квіт. 2016

Вітаємо з перемогою команду "Світлофор"!

27 квітня шкільна команда «Світлофор» ЗОШ №1 здобула перемогу (ІІІ місце) у районному етапі Всеукраїнського конкурсу – огляду «Юні інспектори руху - 2016»
25 квіт. 2016

Лінійка, присвячена 30-річниці Чорнобильського трагедії

25 квітня в школі проведено лінійку, присвячену 30-річниці Чорнобильського трагедії.
24 квіт. 2016

Вихованці гуртка "Джура" відвідали заповідник "Таврія"

Вихованці гуртка "Джура" відправились в туристичний похід, та відвідали заповідник "Таврія" Новомиколаївського району Запорізької області.
22 квіт. 2016

22 квітня відбулося нагородження обласної виставки

22 квітня у ЗОІППО в рамках ІІ Міжнародної практичної конференції "Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи відбувся "Педагогічний інтенсив"
20 квіт. 2016

Вітаємо вчителів початкових класів Єну Н.В. і Смолу Л.І.!

Відбувся районний конкурс "Сучасний урок природознавства". Наші вчителі серед перших.
15 квіт. 2016

Увага! Ярмарка солідарності