5 жовтня було проведено урок "Я обираю здорові звички"

5 жовт. 2017
5 жовтня було проведено урок "Я обираю здорові звички"

5 жовтня у закладі було проведено урок з теми «Я обираю здорові звички» вчитель Кашлєва Людмила Володимирівна. Метою уроку було продемонструвати школярам, що здоровий спосіб життя – це просто і важливо. Діти дізналися, що багатьох захворювань можна уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності, а також уникненню шкідливих звичок. На уроці школярі розглянули «Дитячу тарілку здорового харчування», грали у гру «Рух – це здоров’я», переглянули відеорецепт від Євгена Клопотенка «Мій корисний сніданок» (печені яблука, омлет), пройшли тест – квест «Що ти знаєш про здоров’я». Діти разом з учителем закріпили ключові принципи здорового харчування та способу життя, пообіцяли разом батьками готувати корисні та смачні страви, більше бувати на свіжому повітрі, надавати перевагу рухливим іграм замість сидіти за комп’ютером.