Практичне тренування на випадок пожежі

4 жовт. 2017
04.10.2017 в закладі відбулися заходи з пожежної безпеки

4 жовтня у закладі згідно наказу по школі відбулися виховні години та об’єктове практично-тренувальне заняття з пожежної безпеки. Основною метою проведених заходів було ознайомлення учнів з причинами виникнення пожеж, формування правил особистої безпеки під час їх виникнення, розвиток здатності орієнтуватися в загрозливих для життя ситуаціях. Основна увага була звернена на безпеку життєдіяльності дітей у громадських місцях у випадках виникнення пожежі, а також на запобігання подібних випадків у побуті. Школярі були ознайомлені з планом евакуації на випадок надзвичайної ситуації із приміщення закладу. Було відпрацьовано практичні навички евакуації в умовах моделювання пожежі у навчальному закладі. У класних колективах було проведено низку заходів на протипожежну тематику: година інформації «Працівники рятувальної служби про евакуацію під час пожежі у громадських закладах» (8-і класи), театралізована інсценізація «Вогонь – наш друг, вогонь – наш ворог» (2-і класи), виховна година «Сірничок малий, а біда велика»  1-і класи), бесіди «Вогонь – не іграшка», «Криком вогню не загасиш», «Пожежа – це небезпечно», «Правила безпечної поведінки з вогнем» (3, 6, 7 класи), ділова гра «Вогонь – друг чи ворог?» (4 класи), виховна година у формі тренінгу «Захистимо життя від пожеж» (5, 9 класи), перегляд та обговорення презентації «Додержання правил пожежної безпеки у навчальному закладі».

Проведені заходи сприяли закріпленню знань учнів про використання вогню, його позитивний і негативний вплив у побуті, про причини виникнення пожеж, повторили правила безпечної поведінки з вогнем та відпрацювали практично навички евакуації із закладу на випадок пожежі.