Засідання атестаційної комісії

21 бер. 2017
Засідання атестаційної комісії

21 березня 2017 року в комунальному закладі Гуляйпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1» Гуляйпільської районної ради відбулося засідання атестаційної комісії. Атестацію у 2016-2017 навчальному році пройшли 6 вчителів та школи та 4 педагоги Добропільської ЗОШ ( наказ відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської РДА №312 від 15.09.2016 «Про атестацію педагогічних  працівників навчальних закладів району в 2016-2017 навчальному році»). За результатами атестації двом вчителям встановлено 11 тарифний розряд, двом – підтверджено раніше встановлену категорію «спеціаліст І категорії», одному – встановлено категорію «спеціаліст ІІ категорії». Перед відділом освіти атестаційною комісією порушено клопотання про:

• підтвердження двом вчителям кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «учитель-методист»
  • підтвердження одному педагогу кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старишиу учитель»
  • присвоєння двом вчителям кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»

Результати атестації зафіксовано в протоколі №5 від 21.03.2017.