Заходи до Дня Збройних сил України

7 груд. 2021
Діти взяли активну участь у заходах до Дня Збройних сил України

В рамках відзначення Дня Збройних сил України у закладі  було проведено заходи, спрямовані на виховання патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції школярів. Діти взяли активну участь у виготовленні подарунків та вітальних листівок воїнам, що перебувають в зоні проведення ООС, готували обереги для військових. Класні керівники підготували віртуальну патріотичну хвилинку  «Цікаві факти про українську армію». Під час заходів учнів познайомили з історією утворення української армії та з її героїчними сторінками. Згадали дружинників Київської Русі, славних козаків, січових стрільців, воїнів УПА, сучасних кіборгів та їх подвиги. Нагадали про незримий історичний та енергетичний зв’язок між видатними діячами українського визвольного руху княжої та козацької доби, часів української революції та Другої світової війни, часів відродження української державності і Героями Майдану,  воїнів - захисників українського Донбасу. Всі вони полягли за Україну. Набираймося від них міцності духу, незламності та сили задля того, щоб будувати таку Україну, про яку вони мріяли.